arranon (Nelarabiinravi) kasutusalad, doosi, kõrvaltoimeid

Mis on Arranon?

Arranon kasutatakse raviks T-rakulise ägeda lümfoblastse leukeemia ja T-rakulise lümfoblastse lümfoom.

Arranon võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Arranon võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid kesknärvisüsteemile, nagu probleeme tasakaalu, koordinatsiooni, või peenmotoorikat. Need sümptomid ei kao ka pärast te lõpetate saavad Arranon. Rääkige oma arstiga, kui teil on muret võimalike pikaajaliste kõrvaltoimeid.

oluline info

Ärge kasutage Arranon kui te olete rase. See võib kahjustada loodet. Sa ei tohi last rinnaga toita, kui te kasutate Nelarabiinravi.

Enne saate Arranon, rääkige sellest oma arstile, kui teil on maksa- või neeruhaigus, närvi haigus, ajalugu keemiaravi või kiiritusravi oma pea, kaela, või seljaaju.

Arranon võib alandada vere rakud, mis aitavad organismil võidelda infektsioonidega ja aidata oma vere hüübimist. Teie veres võib vaja olla kontrollida sageli. Vältida lähedal inimesi, kes on haiged või on infektsioonid. Vältida tegevust, mis võib suurendada verejooksu oht vigastusi. Rääkige oma arstile, kui teil tekivad infektsiooni. Ära saada “live” vaktsiini ajal ravitakse Arranon. See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik.

Sa ei tohiks saada Arranon kui te olete allergiline nelarabiinile.

Enne saavad Arranon

Veendumaks, võid saada Arranon, rääkige sellest oma arstile, kui teil on mõni neist muud tingimused

maksahaigus

neeruhaigus

närvi haigus

ajalugu kiiritusravi oma pea, kaela, või seljaaju; või

ajalugu vähiravimid süstitakse seljaaju ümbritsevasse.

Ärge kasutage Arranon kui te olete rase. See võib kahjustada loodet. Kasutage rasestumisvastaseid ning informeerige oma arsti, kui te rasestute ravi ajal. Ei ole teada, kas Nelarabiinravi eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita, kui te kasutate Arranon.

Arranon süstitakse veeni kaudu IV. Te saate seda süsti kliinikus või haiglas. Arranon tuleb aeglaselt ja veenisisene infusioon võib kesta kuni 2 tundi.

See ravim manustatakse tavaliselt iga päev või ülepäeviti 5 päeva järjest iga 3 nädala järel. Teie raviskeemi võivad olla erinevad. Järgige oma arsti juhiseid.

Arranon võib alandada vere rakud, mis aitavad organismil võidelda infektsioonidega ja aidata oma vere hüübimist. Teie veri tuleb testida sagedamini. Teie närvisüsteemi ja neerufunktsioon võib ka vaja katsetada. Teie vähiravi võib pidurdada põhineb nende katsete tulemused. Külastage regulaarselt oma arsti.

Helistage oma arstile juhiseid, kui te ei pane kohtumine oma Arranon süsti.

Üleannustamise sümptomiteks võivad olla rasked vormid mõned kõrvaltoimed loetletud selles ravimi juhendis.

Nelarabine võib edasi kanduda kehavedelikes (uriin, fekaalid, okse). Vähemalt 48 tunniks pärast annuse, sest muidu võivad oma kehavedelikud puutuda kätega või teisi pindu. Hooldajad peavad kummikindaid puhastamise ajal kuni patsiendi kehavedelikega, käitlemise saastunud prügikasti või pesu või mähkmete vahetamine. Pesta käed enne ja pärast kinnaste. Peske määrdunud riideid ja voodipesu eraldi teistest pesu.

Vältida lähedal inimesi, kes on haiged või on infektsioonid. Rääkige oma arstile, kui teil tekivad infektsiooni.

Ära saada “live” vaktsiini kasutamise ajal Arranon. Live vaktsiinide hulka leetrite, mumpsi, punetiste (MMR), Bacillus Calmette-Guérin (BCG), poliomüeliidi, rotaviirus, rõuged, tüüfuse, kollapalaviku, tuulerõugete (tuulerõuged), H1N1 gripi ja nina gripivaktsiini. See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik.

Arranon võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid kesknärvisüsteemile. Need sümptomid ei kao ka pärast te lõpetate saavad Arranon. Rääkige oma arstiga, kui teil on muret võimalike pikaajaliste kõrvaltoimeid.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Arranon: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Kuidas Arranon andnud?

Helistage oma arstile, kui teil on tõsine kõrvaltoime, nagu

segadust või kohmakus, unisust, minestamine

tasakaalu kaotamine või koordineerimine

kõndimis-, hingamine, kõne, neelamisraskused või silmade liikumine

tuimus, nõrkus või kipitav tunne sõrmedes või varvastes

probleeme riideid nööpida või pealevõtmine väikevahendite sõrmedega

liikumise kadu igal kehaosa

haigushoog (krambid)

kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus, kiire südame löögisagedus, keskendumisraskused

Sinakad, ebatavaline veritsus (nina, suu, vagiina või pärasoole), lilla või punane pisikesteks täpid naha all

palavik, külmavärinad, valud kehas, gripisümptomid, haavandid suus ja kurgus; või

tugev õhupuudus, vilistav hingamine, himustama hinge, köha vahutav lima, valu rinnus, kiire või ebaühtlane pulss.

Vähem tõsised Arranon kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

köha

Mis juhtub üleannustamise korral?

Kerge iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus või kõhukinnisus

pearinglus, uimasus, väsimus

Mida tuleks vältida?

liigese- või lihasvalu

peavalu; või

paistetus kätel ja jalgadel.

Arranon kõrvaltoimeid

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Enne saavad Arranon, rääkige sellest oma arstile, kui te kasutate ka pentostatiiniga.

Tegemist võib olla teisi ravimeid, mida saab suhelda Arranon. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, üle leti, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

7.03.2015-08-04, 10:39:57.

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Ägeda lümfoblastse leukeemia metotreksaat, Gleevec imatiniibi, doksorubitsiin, merkaptopuriinile, adriamütsiin Spryceliga, dasatiniibravi, Trexall, Purinethol klofarabiin

Lümfoom prednisooni, metotreksaat, deksametasooni, Decadron, Revlimidis kortisooni, doksorubitsiin, deltasoon adriamütsiin Velcade Imbruvica

Millised teised ravimid mõjutavad Arranon?

Arranon (Nelarabiinravi)