aripiprasooli (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kui te kasutate suus lagunevad tabletid, veenduge, et teie käed on kuivad, enne kui hakkama tablett. Ärge avage blisterpakend, mis sisaldab tableti, kuni olete valmis seda võtma. Eemaldama tableti blisterpakend koorimine tagasi foolium, siis tableti välja. Ärge suruge tabletti läbi fooliumi. Ärge murda või poolitada tablett. Pange tablett suhu. See peaks sulama kiiresti. Pärast tableti on sulanud, siis võib neelata või võtta lonks vett.

Neelake tabletid alla. Ärge murda, purustada ega närida neid.

Aripiprasooli võib võtta koos toiduga või ilma. Kui arst käsib teil võtta seda teatud viisil, järgige oma arsti juhiseid.

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.