Ariceptiga

Ravimite klassi: kesknärvisüsteemi Agent

Kasutab Ariceptiga

Farmakoloogilise Klass: Aine võib kahjustada närvisüsteem, tsentraalselt toimivate

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju donepesiilile lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga donepesiilile eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Ariceptiga

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi, et parandada oma seisundit nii palju kui võimalik. Ärge võtke rohkem või vähem, ja ei võta seda enam harvemini kui teie arst määras.

Donepesiilil tuleks võtta enne magamaminekut ei ole teisiti arst. See võib võtta koos toiduga või ilma, on täis või tühja kõhuga.

Tablett tuleb neelata tervelt. Ärge purustage, murdke või närida.

Patsientidel, kasutades suulise murendab tablettide kujul ravimit

Patsientidel, kes suukaudse lahuse kujul seda ravimit

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine Ariceptiga

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See on vajalik, et võimaldada annust korrigeerida ja vähendada soovimatuid tagajärgi.

Enne kui on mingeid kirurgia, hambaravi, või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Võttes donepesiilile koos teatud ravimid, mida kasutatakse kirurgias või stomatoloogias või erakorralise ravi võib tugevdada nende ravimite ja põhjustada soovimatuid tagajärgi.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust või uimasust, on ähmane nägemine, või on probleeme kohmakus või tasakaaluhäired. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik, hästi koordineeritud ning võimalik näha selgelt.

Mõned inimesed, kes on kasutanud seda ravimit arenenud probleemid nagu iiveldus, tugeva oksendamisega, isutus, kõhulahtisus ja kaalukaotus. Rääkige oma arstiga enne selle ravimi kasutamist, kui teil on mingeid probleeme.

Rääkige oma arstiga, kui teil on verine või süsimusta väljaheite, kõhukinnisus, kõhuvalu või oksendamine vere või materjali, mis näeb välja nagu kohvipaksu. Need võivad olla sümptomid mao või soolestiku verejooks.

Kui te arvate, et teie või keegi teine ​​on manustanud üledoosi selle ravimi saada hädaabi korraga. Võttes üledoosi see ravim võib põhjustada krampe (krambid) või tõsist mõju oma südame ja hingamise. Üleannustamise hõlmab suurema kasta suhu, suurenenud higistamine, madal vererõhk, lihaste nõrkus, raske iiveldus, oksendamine, aeglane pulss, ja rahutu hingamine.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ariceptiga

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Ariceptiga kõrvaltoimed

Ariceptiga (donepesiilile)

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Alzheimeri tõbi Exelon’iga, donepesiilile, Namenda memantiinil, E-vitamiini, rivastigmiini galantamine, Namenda XR, Namzaric, Razadyne, Axona, donepesiilile / memantiini takriinil, Cognex, Razadyne ER, ergoloid mesülaatidega Ariceptiga ODT, Hydergine, caprylidene