Ariceptiga kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed

Mis on Ariceptiga?

Aricept kasutatakse raviks kerge kuni mõõduka dementsuse põhjustatud Alzheimeri tõbi.

Aricept ei ole ravi Alzheimeri tõbi. See tingimus on aja jooksul tehtud edusamme, isegi inimesed, kes võtavad donepesiilile.

Enne Ariceptiga, rääkige sellest oma arstile, kui teil on südame rütmihäired, nagu “haige siinuse sündroomi” (aeglane südametegevus), eesnäärme suurenemine, urineerimise probleemid, astma, obstruktiivne kopsuhaigus või krambid nagu epilepsia.

oluline info

Kui teil on vaja mingit tüüpi operatsiooni, öelge kirurgile, et te võtate Ariceptiga.

Ariceptiga võib põhjustada kõrvaltoimeid, mis võivad kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui te juhite autot või teete midagi, mis nõuab, et ärkvel olla.

Te ei tohiks kasutada Ariceptiga kui te olete allergiline donepesiilile või teatud teiste ravimitega. Rääkige oma arstile, kui te olete allergiline mõne ravimeid.

Veendumaks Ariceptiga on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

Enne ravimi võtmist

südame rütmihäired

ajalugu maohaavandid

eesnäärme või urineerimise probleemid

maksa- või neeruhaigus

epilepsia või muu häire

neelamisraskused; või

astma, krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK), või muud hingamishäired.

Ei ole teada, kas Ariceptiga kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda selle ravimi kasutamise ajal.

Ei ole teada, kas donepesiilile eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Võtke Ariceptiga täpselt nii, nagu see oli kirjutatud teile. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Te võite võtta Ariceptiga koos toiduga või ilma.

Ärge purustage, närige ega murda regulaarse tableti. Neelake see tervikuna.

Võtta suus lagunevad tablett (Ariceptiga ODT)

Hoidke tabletti oma blisterpakend kuni olete valmis seda võtma. Ava pakend ja koor või lõigatud toetus tabletist blister. Ärge suruge tabletti läbi tuge või võite tabletti kahjustada.

Kasutage kuivade kätega eemaldada tablett ja pane see oma suu.

Ärge neelake tabletti tervikuna. Laske tal suus lahustuda närimata.

Swallow mitu korda, kui tablett lahustub. Pärast tableti lahustuma täielikult, juua klaas vett.

Kui teil on vaja operatsiooni või hambaarsti töö, öelge kirurgile, et te kasutate Ariceptiga. Teil võib tekkida vajadus ravimi kasutamise lõpetamist lühikest aega.

Sa ei tohiks enam kasutada Ariceptiga ilma arstiga nõu.

Kuidas ma peaksin Ariceptiga?

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Tavaline annus täiskasvanutele Alzheimeri tõbi

Algannus: 5 mg suukaudselt üks kord päevas, õhtul enne magamaminekut; Kerge kuni mõõduka Alzheimeri tõbi; -hoolduskulud Annus: 10 mg suukaudselt üks kord päevas, pärast patsiendi on olnud algannuse 5 mg üks kord päevas 4-6 nädalat; Mõõdukas kuni raske Alzheimeri tõbi; -hoolduskulud Annus: 23 mg suukaudselt üks kord päevas, pärast patsiendi olnud annusega 10 mg üks kord päevas vähemalt 3 kuud; Märkused: suuremat annust 10 mg võib või ei pruugi tagada statistiliselt oluliselt suurem kliiniline kasu kui 5 mg annus. Saatja ja patsiendi eelistus tuleks kaaluda .; Kasutusalad: kerge, keskmise ja raske Alzheimeri tüüpi dementsuse

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Kui te ei pane oma dooside rohkem kui 7 päeva järjest, helistage oma arstile enne ravimi võtmist uuesti.

Üleannustamise sümptomid võivad olla raske iiveldus, oksendamine, süljevool, higistamine, nägemishäired, peapööritus, aeglane pulss, pinnapealne hingamine, lihasnõrkus, minestus või krambid (tõmblused).

See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni Ariceptiga: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Loobuge Ariceptiga ja helistage oma arstile, kui teil on

raske või pidev oksendamine

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

Ariceptiga doseerimisinfo

aeglane südametöö

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

haigushoog (krambid)

valulik või raskendatud urineerimine

Mis juhtub üleannustamise korral?

või süvenevad hingamisprobleemid; või

märke maoverejooksu – raske kõrvetised või kõhuvalu, verine või tõrva meenutav väljaheide, veriköha või okse kohvipaksu.

Ühine Ariceptiga kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Ariceptiga?

iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus

isutus

lihasvalu

uneprobleemid (unetus); või

väsimus

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Ariceptiga, eriti

Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (mittesteroidsed põletikuvastased ravimid) – aspiriin, ibuprofeen (Advil, Motrin), naprokseen (Aleve), tselekoksiib, diklofenak, indometatsiin, meloksikaami ja teised

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda donepesiilile, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

3.01.2015-01-07, 09:19:40

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Alzheimeri tõbi Exelon’iga, donepesiilile, Namenda memantiinil, E-vitamiini, rivastigmiini galantamine, Namenda XR, Namzaric, Razadyne, Axona, donepesiilile / memantiini takriinil, Cognex, Razadyne ER, ergoloid mesülaatidega Ariceptiga ODT, Hydergine, caprylidene

Ariceptiga kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Ariceptiga?

Ariceptiga (donepesiilile)