ardeparin nahaalust

Kasutab ardeparin

Therapeutic Klass: Hüübimisvastane

Farmakoloogilise Klass: väikese molekulmassiga hepariin

Enne Kasutades ardeparin

Ardeparin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest ardeparin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ardeparin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud ardeparin on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamine ardeparin lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

ardeparin on testitud ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate ardeparin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja tea, kas te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Õige kasutamine ardeparin

Kasutades ardeparin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades ardeparin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise ardeparin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Samuti informeerige oma arsti, kui olete saanud ardeparin või hepariin enne ja oli reaktsioon kumbki neist nimetatakse trombotsütopeenia (trombotsüütide väike arv veres), või kui uus trombe moodustada ajal said ravimit.

Lisaks informeerige oma arsti, kui teil on hiljuti olnud meditsiiniline operatsioon. See võib suurendada riski tõsise verejooksu, kui te võtate ardeparin.

Kui kasutate ardeparin kodus, oma tervishoiutöötaja õpetab, kuidas ise süstida ravimit. Kindlasti järgige hoolikalt. Pöörduge tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid probleeme, kasutades ravimit.

Pange kasutatud süstlad torkekindlas ühekordselt kasutatavaid või käsutada nii, nagu teie tervishoiutöötaja.

Annus ardeparin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste ardeparin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse ardeparin, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Öelge kõik oma arstidele ja hambaarstidele, et te kasutate ardeparin.

Pöörduge arsti poole, kui te märkate mõnda järgmistest kõrvaltoimetest

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Lõpetage ardeparin ja saada erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest ilmnemisel

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ardeparin

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

ardeparin kõrvaltoimed

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

ardeparin