arbinoxa

Therapeutic Klass: Hingamisteede Agent

Kasutab Arbinoxa

Farmakoloogilise Klass: karbinoksamiinmaleaat

Keemiline Klass: karbinoksamiinmaleaat

Karbinoksamiinmaleaat kasutatakse adrenaliini raviks rasked allergilised reaktsioonid (anafülaksia). Seda kasutatakse ka allergilisi reaktsioone ravida vere või plasma.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasuta karbinoksamiinmaleaat pikendatud vabanemisega peatamise lastel alla 2-aastastele lastele ei ole soovitatav. Kasutades seda ravimit lastel nooremad kui 2 aastat võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Enne Kasutades Arbinoxa

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga karbinoksamiinmaleaat pikatoimelist peatamise eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurema tõenäosusega pearinglus, uimasus, segasus, peapööritus või minestamine, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saavatel patsientidel ravimit.

Uuringud naised rinnaga toitmise ajal on näidanud kahjulikku imiku mõju. Alternatiiv seda ravimit tuleb ette või siis tuleb rinnaga toitmine lõpetada selle ravimi kasutamise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad karbinoksamiinmaleaat. See ei pruugi olla omased Arbinoxa. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele.

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Teelusikatäit ja supilusikatäit, mida kasutatakse teenindavad ja söömist ei mõõda täpsed summad.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine karbinoksamiinmaleaat

Kui Te võtate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie laps on regulaarsed külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete kasutanud MAO inhibiitoreid (MAOI), nagu Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate®.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või mitte tähelepanelik ja ei suuda mõelda ka.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti või hambaarsti Enne ükskõik millise eespool kui te võtate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Arbinoxa

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Arbinoxa kõrvaltoimed

Arbinoxa (karbinoksamiinmaleaat)

Allergiline nohu prednisooni metasiini, Zyrtec, flutikasoon- nina, loratadiini Flonase

Dermatographism karbinoksamiinmaleaat, Palgic, Karbinal ER, Carboxine

Allergiline Urtikaaria hüdroksütsiin, Vistaril, Atarax, tetrakaiin aktuaalne, karbinoksamiinmaleaat, triprolidiini

Allergilisi reaktsioone prednisooni metasiini, Benadryl, triamsinolooni difenhüdramiini, Phenergan