aralen fosfaat

Therapeutic Klass: malaariavastast

Kasutab Aralen Phosphate

Keemiline Klass: aminokinoliin

Chloroquine kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse malaariavastased. See pärsib või malaaria ravimiseks, punavereliblede infektsiooni poolt edastatud hammustuse sääsk.

Malaaria edastamine toimub suurtel aladel Kesk-ja Lõuna-Ameerikas, Hispaniola, Sahara-taguses Aafrikas, Indias, Kagu-Aasia, Lähis-Ida ja Okeaania. Riik konkreetset teavet malaaria saab Centers for Disease Control and Prevention (CDC), või CDC koduleheküljel http://www.cdc.gov/travel/yellowbk.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, klorokviin kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Patsientidel, kes klorokviin artriidi või lupus

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Aralen Phosphate

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga klorokviin ennetada ja ravida malaariat lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust klorokviin raviks sooleväliseid Amebiasis ei ole tõestatud lastel.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju klorokviin ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel, geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme ei ole oodata piiravad aga klorokviin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide klorokviin.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada riski tõsiseid kõrvaltoimeid.

Võtke seda ravimit koos toiduga või piima vähendada seedehäired, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele.

Patsientidel, kes klorokviin ära hoida malaaria

Kui te kasutate seda ravimit, mis aitab hoida teid saada malaaria, seda võtma täieliku töötlemise aeg. Kui sul on juba malaaria, siis tuleb ikka hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te tunnete end paremini pärast paari päeva jooksul. See aitab koristama oma infektsioon täielikult. Kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida.

Chloroquine töötab paremini, kui te võtate seda regulaarselt. Näiteks, kui te võtate seda kord nädalas, et vältida malaaria, see on parem võtta see samal päeval iga nädal. Veenduge, et te ei jätaks ühtegi annust. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Kui te võtate kaoliini või antatsiidid, võtma neid vähemalt 4 tundi enne või pärast kasutades klorokviin. Kui te kasutate ka ampitsilliin, võtab see vähemalt 2 tundi enne või pärast ravimi kasutamist.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine Aralen Phosphate

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui Te võtate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See on tagada, et nakkus on lahendatud täielikult ning võimaldada oma arsti, et kontrollida soovimatute mõjude. Arst võib teha vereanalüüsi, silmad, kõrvad, põlve või pahkluu refleksid ajal või pärast ravimi kasutamist.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Chloroquine võib põhjustada nägemishäireid. See võib põhjustada ka mõned inimesed, et saada pearinglust või peapööritust. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui sa ei suuda näha hästi. Kui need reaktsioonid on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Aralen Phosphate

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teie silmad kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

See ravim võib põhjustada Ekstrapüramidaalsümptomite häired (nt düstoonia, düskineesia, keele väljaulatuv, kõverkaelsus). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid pärast ravimi kasutamise: kõnehäired, süljevool, tasakaalu kaotamine kontrolli, lihaste värinad, tõmblused või jäikus, rahutus, lohistades kõndida, jäsemete jäikus, keerates liikumised keha või kontrollimatud liigutused, eriti näo, kaela ja selga.

Kasutades seda ravimit pikka aega võib põhjustada lihasnõrkust. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on lihasnõrkus selle ravimi kasutamise ajal.

Lapsed on väga tundlikud selle ravimi ja juhusliku üledoosi esinenud koos väikese koguse klorokviin. Hoidke seda ravimit laste eest varjatud lapsi.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on jätkuvalt helina või sumin või muu seletamatu müra kõrvades või kuulmislangus selle ravimi kasutamise ajal.

Kuigi sa ravitakse klorokviin, ei ole mingit immuniseerimise (nt Marutõvevaktsiin) ilma arsti nõusolekuta.

Vältige alkoholi joomist, kui te kasutate seda ravimit.

Aralen fosfaat kõrvaltoimed

Aralen fosfaat (klorokviin)

Malaaria levib hammustuste teatud liiki nakatunud naiste sääsed. Kui teil elavad või reisivad piirkonda, kus on võimalus saada malaaria, järgmised sääsk kontrolli meetmed aitavad vältida infektsiooni

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi. Kui seda ravimit kasutatakse lühikest aega, kõrvaltoimeid tavaliselt on haruldased. Samas, kui seda kasutatakse pikka aega ja / või suurtes annustes, kõrvaltoimed on tõenäolisem ja võivad olla tõsised.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Malaaria doksütsükliin, klindamütsiin Plaquenil, hüdroksüklorokviini Cleocin, kiniini, Vibramycin

Malaaria ennetamiseks doksütsükliin, Plaquenil, hüdroksüklorokviini Vibramycin, MALARONE’iga, mefloquine, atovakuoon / tsükloguaniil

Amebiasis doksütsükliin, metronidasool, Flagyl, tinidasooli, Vibramycin, klorokviin, Doryx, nitasoksaniid

 või minna liituda Aralen fosfaat tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.