aralast

Therapeutic Klass: Blood muutja Agent

Kasutab Aralast

Seda ravimit manustada ainult või vahetus arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju alfa-1 proteaasi inhibiitor lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju alfa-1 proteaasi inhibiitori eakatel inimestel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne Kasutades Aralast

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad alfa-1 proteaasi inhibiitor inimese. See ei pruugi olla omased Aralast. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas või kliinikus seade. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

See ravim on tavaliselt üks kord nädalas regulaarselt. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult, kui olete selle ravimi saamist. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus; peapööritus, pearinglus või minestamine; hingamisprobleemid; neelamisraskused; või turse käed, nägu, suu või pärast saate seda ravimit.

Alpha 1-PI on valmistatud annetatud inimverd. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud neid. Risk saada viiruse alfa 1-PI on väga madal ja on oluliselt vähenenud viimastel aastatel. See on tingitud vajalik testimine inimeste doonorite teatud viiruste ja testimine valmistamise ajal neid ravimeid. Kuigi risk on madal, rääkige oma arstiga, kui teil on küsimusi. Arst võib teile B-hepatiidi vaktsiini enne selle ravimi saamist.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Alfa-1 proteaas inhibiitori puudulikkusest Prolastin, Zemaira, Prolastin-C, Glassia, alfa 1-proteaasi inhibiitor

Nõuetekohase kasutamise alfa-1 proteinaasi inhibiitor inimese

 või minna liituda Aralast tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Aralast

Aralast kõrvaltoimed

Aralast (alfa 1-proteaasi inhibiitor)