aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini paikset

Kasutab aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini

Artiss ™ ja Tisseel ™ sisaldab inimtegevusest valgud (aprotiniinil, fibrinogeen ja trombiin), mida kasutatakse verejooksu peatamiseks, aidates vere hüübimist.

aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini tuleb anda ainult või järelevalve all oma arstiga.

Enne Kasutades aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe aprotiniinil / kaltsiumkloriid / fibrinogeeni / trombiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga Artiss ™ ja Tisseel ™ lastel.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju Artiss ™ ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel. Siiski ei ole geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Tisseel ™ eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Õige kasutamine aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini. aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini rakendatakse vaid oma nahka või lõikus operatsiooni ajal. Seda võib kasutada koos pihustusaplikaatorit.

aprotiniinil / kaltsiumkloriid / fibrinogeeni / trombiini ei tohiks süstib.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie laps tihedalt ajal, kui saate aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini veendumaks, et see töötab korralikult.

aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon, kaasa arvatud anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, nõgestõbi, valu rinnus, pearinglus või peapööritus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või pärast aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini.

aprotiniinil / kaltsiumkloriid / fibrinogeeni / trombiini on valmistatud annetatud inimverd. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud need, kuigi risk on madal. Inimese doonorid ja veri on nii testida viiruste hoida ülekande risk väike. Rääkige oma arstiga seda ohtu, kui olete mures.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Sulgemine kolostoomiaga Artiss, Tisseel

Hemostaasi trombiini aktuaalne, trombiin-JMI, Artiss, Tisseel, Raplixa, Evithrom, Recothrom

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini

 või minna liituda fibriinkoeliim tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

aprotiniinil / kaltsiumkloriidi / fibrinogeen / trombiini kõrvaltoimed

fibriinkoeliim aktuaalne