apomorfiini (subkutaanselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Mõned ravimid süstitav võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, veendumaks, et mõista ja järgige hoolikalt arsti juhiseid.

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem või vähem, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Seda ravimit tuleb süstida naha alla (st naha alla), mitte veeni (st veeni).

Arst ette ka teise ravimiga, mida nimetatakse antiemeetiku võtta, kui kasutate apomorfiini. Antiemeetikutega aitab vähendada iiveldust ja oksendamist, mis võivad ilmneda apomorfiini kasutamiseks.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

ladustamine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.