aplisol

Therapeutic Klass: diagnostiline aine, Tuberculin

Kasutab Aplisol

Tuberkuliintest tehakse süstides tuberkuliin PPD pinnakihi naha. Kui test on positiivne, reaktsioon võib näha ja selle ümbruses aset süsti või punktsioon. Kui test on andnud kasutades süsti, see reaktsioon on tavaliselt raske, tõstis ala selge marginaale. Kui test on andnud abil punktsioon seadmed, reaktsioon on tavaliselt paistes ala süstekohta. Suurus mõõdetakse reaktsiooni ja registreeritakse ja testi tulemused on uuritud pärast 48 kuni 72 tundi.

See ravim on anda ainult või järelevalve all arst.

Otsustades kasutada diagnostiline test, mis tahes riske test tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Ka teised asjad võivad mõjutada testi tulemusi. Selle katse järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga tuberkuliini süsti lastel.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju tuberkuliini süsti pole tehtud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades Aplisol

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada seda diagnostiline test. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tuberkuliini. See ei pruugi olla omased Aplisol. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas või kliinikus. See ravim süstitakse naha oma käsivarrel.

Teie nahk võib muutuda punaseks ja paistes piirkonda, kus ravimit anti.

Sa pead tagasi oma arsti kabinetti 2 või 3 päeva pärast tuberkuliini. Selle eesmärk on kontrollida seda, kuidas teie nahk on reageerinud meditsiinis.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või pärast seda ravimit.

Minestamine võib tekkida pärast seda testi. Võib esineda ka teiste sümptomite, sealhulgas: peapööritus, lihasnõrkus või krambid.

Vale positiivne või negatiivne tuberkuliini nahatesti reaktsiooni võib mõnedel patsientidel tekkida. See võib juhtuda siis, kui olete saanud vaktsiini tuberkuloosi (nt BCG) või kui teil on olnud kokkupuuteid teiste mükobakterid.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te kasutate ravimeid, mis nõrgestavad immuunsüsteemi, nagu steroid või vähiravi.

Tuberkuliintest ei tohi manustada 1 kuu patsientidele, kes on saanud elusvaktsiinideks. Need vaktsiinid sisaldavad leetrite, mumpsi, punetiste vaktsiin, poliomüeliidi, kollapalaviku ja tuulerõugete.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine tuberkuliini

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Diagnoos ja uurimine glükagooni, mannitool, arginiin, L-arginiin, Lexiscan, GlucaGen’iga, Thyrogen’ile Tubersol, inuliin, regadenosoonile, Gastrografin, Lipiodol Ultra-Sametine, diatrisoaat, Lipiodol, gadobutroolile, Provocholine, Metopirone, tuberkuliini puhastatud proteiiniderivaadi, Amyvid, Cardiolite , indocyanine roheline metakoliin, Hicon, naatriumjodiidiks-i-131, türeotropiiniga alfa

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Aplisol

Aplisol kõrvaltoimed

Aplisol (tuberkuliini puhastatud proteiiniderivaadi)