anturol

Mis on Anturol?

Anturol geeli kasutatakse üliaktiivse põie sümptomitega nagu sagedane või kiireloomuliste urineerimine ja pidamatus (uriini leket).

Anturol aktuaalne, võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Te ei tohiks kasutada Anturol kui teil on kontrollimatu nurga glaukoom, ummistus oma maos või sooltes, või kui te ei suuda urineerida.

oluline info

Enne Anturol, rääkige sellest oma arstile, kui teil on urineerimine probleeme, glaukoom, maksa- või neeruhaigus, müasteenia, raske kõhukinnisus, haavandiline koliit või muu soolehäireks, gastroösofageaalse reflukshaiguse (GERD), või aeglane seedimine.

Ära ujuma, dušš, ujuda, kasutage kuuma vanni või kasutamise tugevasti vähemalt 1 tund pärast kohaldamisel Anturol geeli.

See on parim, et katta nahapinnad riietega pärast geel on kuivanud täielikult. See aitab vältida saada seda ravimit oma teisi naha või teiste inimestega.

Anturol geel on tuleohtlik. Vältige lähedal lahtise leegiga ning ei suitseta, kuni geel on täielikult kuivanud nahale. Anturol võib põhjustada nägemise hägustumist ja võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik ja näha selgelt. Alkoholi tarvitamine võib suurendada teatud kõrvaltoimed Anturol.

Enne ravimi võtmist

Vältida ülekuumenemist või kuivatatud treeningu ajal ja kuuma ilmaga. Joo palju vedelikku, et hoida ennast vedelikku, kui te kasutate Anturol.

Te ei tohiks kasutada Anturol kui te olete allergiline oksübutüniin või kui teil on

ravimata või ravile allumatu nurga glaukoom

ummistus seedetraktis (maos või sooltes); või

Kui teil on vähenenud urineerimine või ei suuda urineerida.

Veendumaks Anturol on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

glaukoom

maksa- või neeruhaigus

müasteenia

raske kõhukinnisus

eesnäärme

soolestiku häired, nagu haavandiline koliit

kõhu valu nagu gastroösofageaalse reflukshaiguse (GERD) või aeglane seedimine; või

kui teil on probleeme põie tühjendamisel.

Anturol eeldatavalt ei kahjusta loodet. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Ei ole teada, kas oksübutüniinil aktuaalne eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Kasuta Anturol täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Loe kogu patsiendi andmed, ravimid juhendid ja juhendeid antakse teile. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Anturol geel võib nahale magu, õlavarre, õlale või reide. Kanna geeli erinevas kohas ühelgi neist nahapiirkondadele iga kord, kui seda kasutada. Ärge kandke geeli sama nahale kaks päeva järjest.

Kuidas ma peaksin kasutama Anturol?

Peske käsi seebi ja veega enne ja pärast seda ravimi. Ka pesta nahka ravitav piirkond, õrnatoimelise või puhastusvahendiga. Laske nahal kuivada enne taotluse Anturol geeli.

Anturol saab nahale magu, õlavarre, õlale või reide.

Kanna geeli erinevas kohas ühelgi neist nahapiirkondadele iga kord, kui seda kasutada. Ärge kandke geeli sama nahale kaks päeva järjest.

Et saada õige kogus Anturol geel üks rakendus, vajutage pumba maha 3 korda. Sul võib pumbata geeli otse ravi alal.

Ärge kandke geeli hiljuti raseeritud nahka, lahtised haavad, armid, tätoveeringud, või ärritunud või vigastatud nahal. Mitte kasutada rindadele või suguelundite valdkondades.

Ära ujuma, dušš, ujuda, kasutage kuuma vanni või kasutamise tugevasti vähemalt 1 tund pärast seda ravimi.

See on parim, et katta nahapinnad riietega pärast geel on kuivanud täielikult. See aitab vältida saada seda ravimit oma teisi naha või teiste inimestega. Kui keegi ei puutuks töödeldud naha piirkonda, nad peavad pesema kontaktpinda kohe vee ja seebiga.

Anturol geel on tuleohtlik. Vältige lähedal lahtise leegiga ning ei suitseta, kuni geel on täielikult kuivanud nahale.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Kandke annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Üleannustamise sümptomiteks võivad olla rahutus, värin, palavik, ebaühtlane südame löögisagedus, oksendamine ja vähe või üldse mitte urineerimisel.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Vältige seda ravimit oma silmi, nina või suud. Kui see juhtub, loputage veega.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Vältige vedelikud, puudrid, või õlid naha te kavatsete ravida Anturol geeli. Need teisi nahahooldusvahendeid võib raskendada nahal neelavad oksübutüniinil, ja see ei pruugi töötada nii hästi. Sul võib kohaldada Anturol geeli nahale, mis on töödeldud päikesekaitse.

Oksübutüniin võib põhjustada nägemise hägustumist, unisust või peapööritust. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik ja näha selgelt.

Mida tuleks vältida, kui kasutate Anturol?

Alkoholi tarvitamine võib suurendada teatud kõrvaltoimed oksübutüniinikontsentratsioon.

Vältida ülekuumenemist või kuivatatud treeningu ajal ja kuuma ilmaga. Oksübutüniin võib vähendada higistamist ja võib teil olla rohkem altid kuumarabandus.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni Anturol: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Anturol kõrvaltoimeid

Loobuge Anturol aktuaalne ja helistage oma arstile, kui teil on

vähe või üldse mitte urineerimisel

segasus, hallutsinatsioonid

oksendamine, raske kõrvetised või valu ülakõhus

valu või põletustunne urineerimisel; või

dehüdratsioon sümptomid – tunne väga janu või kuum, ei suuda urineerida, tugevat higistamist või kuuma ja kuiva nahka.

Ühine Anturol kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

suukuivus

kuivad silmad

ähmane nägemine; või

punetus või kerge nahaärrituse geeli kanti.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Kasutades seda ravimit teiste ravimitega unisekstegevaid võib halvendada nende toimet. Küsige oma arstiga enne Anturol geeli Unitabletti, narkootilisi valuvaigisteid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

Rääkige oma arstile kõigist oma praeguse ravimid ja kõik te alustate või lõpetate, eriti

külm või allergia ravim, mis sisaldab antihistamiinikumiga

meditsiin Parkinsoni tõve

ravim mao ülihappesuse, maohaavand, merehaigus, või ärritatud soole sündroom

bronhodilaatorid – aklidiiniumi, ipratropium või tiotroopium

ravim osteoporoosi või Paget tõbi luu – alendronaatravi etidronaati, ibandronaati Pamidronaadi risedronaadi tiludronaat, Zoledroonhappega; või

muu põie või kuseteede ravimid – darifenatsiinile, fesoterodiinile, suulise oksübutüniinil, tolterodiinravi solifenatsiin.

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda Anturol, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

Millised teised ravimid mõjutavad Anturol?

3.01.2015-08-31, 11:30:52.

Anturol (oksübutüniinil)

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Üliaktiivse põie oksübutüniinil, Myrbetriq, Vesicare, tolterodiinravi, Ditropan, Detrol TOVIAZ’i, Botox, Enablex, Detrol LA, trospium solifenatsiin, mirabegron, belladonna, flavoxate, darifenatsiinile, Sanctura, Ditropan XL, fesoterodiinile, Urispas, Gelnique, Oxytrol, onabotulinumtoxinA, Sanctura XR, Oxytrol Naised