antraliini (lokaalselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Antraliin kasutatakse psoriaasi. Samuti võib kasutada teiste nahahaiguste nagu määrab arst.

USA-s on see ravim saadaval ainult arsti retsepti.

Kanada Tootja nimi

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutus ei sisaldu toote märgistamist, antraliin kasutatakse teatud patsientidel järgmiste haigusseisundi

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Aseta; salv, koor, palsam

Uuringud selle ravimi kohta on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamine antraliini lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine antraliini eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

vanurite

rasedus

Rinnaga

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Ravimite koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Muud koostoimed

Hoidke seda ravimit eemale silmade ja limaskestade, nagu suu ja ninalimaskesta.

Teisi terviseprobleeme

Ärge kasutage seda ravimit blistered, toores või pihkumine nahapiirkondadele või peanahale.

Ärge kasutage seda ravimit oma nägu või suguelundid või voldid ja kortsud nahka. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Antraliin võib kasutada erinevatel viisidel. Mõningatel juhtudel seda rakendatakse öösel ja lasti jäävad kokku puutunud piirkondi üleöö, seejärel pesta järgmisel hommikul või enne järgmise taotluse. Muudel juhtudel see võib kohaldada ja lubatud viibida mõjutatud aladel lühikeseks ajaks (tavaliselt 10-30 minutit), seejärel maha pesta. (Seda nimetatakse lühikese kontakti ravi.) Veenduge, et mõista täpselt, kuidas olete seda ravimit kasutada. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Antraliini võib ärritada normaalsele nahale. Kui see juhtub, vaseliini võib nahale või peanahale ümber mõjutatud piirkondade kaitset.

Kandke õhuke kiht antraliini ainult kahjustatud piirkonda naha või peanaha ja hõõruge õrnalt ja hästi.

Kohe pärast kohaldades seda ravimit, peske käsi, et eemaldada ravim, mis võib olla nende kohta.

Patsientidel, kasutades antraliini lühikese kontakti (tavaliselt 10 kuni 30 minutit) ravi

Patsientidel, kasutades kreemi kujul antraliini üleöö ravi

Doseerimine

Patsientidel salvi kasutamist kujul antraliini üleöö ravi

vahelejäänud annus

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Antraliini võib määrida nahka, juukseid, küüsi, riideid, voodipesu või vann või dušš. Plekk nahal või juuksed ära kuluda mitu nädalat pärast selle ravimi kasutamist lõpetada. Mõned võimalusi, et vältida või vähendada antraliin värvimisega hulka

Antraliin on näidanud, et põhjustada kasvajate loomadel. Samas ei ole olnud teateid antraliini põhjustab kasvajaid inimestele.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

ladustamine