antivenin (Must lesk) süsti

Kasutab antivenin (Must lesk)

Therapeutic Klass: Vastumürk

Must Lesk antivenin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse immuniseerimise ained. Seda kasutatakse patsientide raviks tõsised sümptomid põhjustatud hammustuste must lesk.

antivenin (Must lesk) tuleb anda ainult või otsese järelevalve all arst.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest antivenin (Must lesk), siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon antivenin (Must lesk) või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga antivenin süsti lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga antivenin süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus olla soovimatuid tagajärgi alates hammustab alates Must Lesk, võib oletada, et antivenin tuleks kui eelistatud ravi alustamiseks.

Enne Kasutades antivenin (Must lesk)

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise antivenin (Must lesk). Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle antivenin (Must lesk) haiglas või kliinikus. antivenin (Must lesk) on antud tulistas lihasesse (reied) või veeni.

Ühekordne doos antivenin (Must lesk) piisab tavaliselt enamike patsientide. Kuid teise annuse võib anda mõned patsiendid kui vaja.

Arst kontrollib teie edu täpselt ajal, kui saate antivenin (Must lesk). See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

antivenin (Must lesk) võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on väga kiire või ebaregulaarne hingamine, himustama, hingeldust või minestamine. Muud märgid võib hõlmata muudatusi värvi näonaha, väga kiire, kuid rütmihäired või impulss, lööbesarnased tursed nahal ja tursed või tursed silmalaugude või silmade ümbruses. Kui need kõrvaltoimed esinevad, rääkige sellest kohe oma arstile.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on ebamugavustunne, palavik, liigeste põletikku, sügelust, lihasvalu, lööve või lümfisõlmede suurenemine jooksul 8 kuni 12 päeva jooksul pärast antivenin (Must lesk).

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine antivenin (Must lesk)

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal antivenin (Must lesk)

antivenin (Must lesk) kõrvaltoimed