antikolinergilised suukaudselt, parenteraalselt, päraku, naha

Kasutab See ravim

Antikolinergikumid ja spasmolüütikumide on rühm ravimeid, mis sisaldavad looduslikke belladonna alkaloidid (atropiini, belladonna, hüostsamiini ja Skopolamiini) ja sellega seotud tooteid.

Antikolinergikumid ja spasmolüütiliselt kasutatakse valu krambid või mao, soolte ja põie. Mõned kasutatakse koos antatsiidide või teiste ravimite ravis maohaavandid. Ülejäänud takistamiseks kasutatakse iiveldus, oksendamine ja merehaiguse.

Kolinoblokaatorid ja spasmolüütikumide kasutatakse ka teatud kirurgiliste ja hädaolukorras. Operatsioonil mõned on süstitav enne anesteesia, et aidata lõõgastuda teid ja vähendada eritised, nagu sülg. Anesteesia ja kirurgia, atropiini, glükopürrolaadil, hüostsamiini ja Skopolamiini kasutatakse, et aidata hoida pulss normaalne. Skopolamiin kasutatakse ka iivelduse ja oksendamise ennetamiseks pärast anesteesia ja kirurgia. Atropiini ka süstitav aidata lõdvestuda mao ja soolestiku teatud tüüpi protseduure.

Kolinoblokaatorid kasutatakse raviks tekkinud mürgitust ravimid nagu neostigmiiniga ja füsostigmiin, teatud liiki seente ja “närvi” gaaside või orgaaniliste fosfori pestitsiidid (nt demetoonina [Systox®], diasinoon, malatiooni, paratiooniga ja Ronnel [Trolene®] ). Kolinoblokaatorid saab kasutada valulik menstruatsioon, nohu, ja vältida urineerimine une ajal.

Antikolinergikumid ja spasmolüütikumide on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, antikolinergikumid ja spasmolüütikumid kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne selle ravimi kasutamist

Ebatavaline põnevust, närvilisus, rahutus, või ärrituvus, ja ebatavaline soojus, kuivus ja naha punetus on tõenäolisem lastel. Laste on tavaliselt rohkem mõjude suhtes tundlikumad antikolinergikute. Ka siis, kui antikolinergikumid on anda lastele kuuma ilmaga, kiire kehatemperatuuri tõus võib esineda. Imikutel ja lastel, eriti need spastilise halvatuse või ajukahjustuse, võib see ravim tõenäolisemalt põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Hingeldus või hingamisraskused on toimunud lastel võttes dicyclomine.

Segadus või mälukaotus, kõhukinnisus, raskendatud urineerimine, uimasus, suukuivus, nina, kõri, või nahka ja ebatavaline põnevust, närvilisus, rahutus, või ärrituvus võib olla tõenäolisem eakatel. Eakad on tavaliselt tundlikumad kui nooremad täiskasvanud mõju antikolinergikute. Samuti silmavalu võib ilmneda, mis võib olla märk glaukoom.

Kui te olete rase või kui te võite rasestuda, veenduge, et teie arst teaks, kui teie ravim sisaldab mis tahes järgmine

Kuigi need ravimid võivad erituda rinnapiima, neid ei ole teatatud põhjustada probleeme imetavad lapsi. Kuid voolu rinnapiima võib vähendada mõnedel patsientidel. Kasutamine dicyclomine on vastunäidustatud ja ei tohiks kasutada rinnaga toitmise ajal, sest see on täheldatud, et põhjustada hingamisprobleemid imikutel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kui soovid kasutada mõnda nendest ravimitest, mida suhu

Kui soovid kasutada süstitavat vormi dicyclomine

Kui soovid kasutada pärakuküünlatena kujul Skopolamiini

Et kasutada plaaster kujul Skopolamiini

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige selle ravimi kasutamise kohta

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Mitte hoida külmkapis. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Hoia vedelal kujul ravimit tihedalt suletuna ja hoida külmumise eest. Mitte hoida külmkapis siirup kujul ravimit.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi, saada hädaabi korraga. Võttes üledoosi tahes belladonna alkaloidid või võtta Skopolamiini alkoholi või teiste kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide võib viia teadvuse ja võib-olla surma. Mõned üleannustamise nähud on kohmakus või tasakaaluhäired, pearinglus, tõsine uimasus, palavik, hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas), segasus, õhupuudus või rahutu hingamine; segane kõne; ebatavaline põnevust, närvilisus, rahutus, või ärrituvus; kiire pulss ja ebatavaline soojus, kuivus ja punetus nahal.

Need ravimid võivad teha te higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et mitte kuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga, kui te kasutate seda ravimit, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse. Samuti kuum vann või sauna võib sind pearinglust või minestada, kui te kasutate seda ravimit.

Kontrollige koos oma arstiga, enne kui lõpetate ravi. Arst võib teil vähendada järk-järgult kogus kasutate enne ravi täielikku lõpetamist. Peatumine see ravim võib põhjustada tühistamise kõrvaltoimed nagu oksendamine, higistamine ja peapööritus.

Kolinoblokaatorid ja spasmolüütikumide võib põhjustada mõnedel inimestel on hägune nägemine. Veenduge, et teie nägemine on selge, enne kui autot või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui sa ei suuda näha hästi. Need ravimid võivad põhjustada ka silmad muutunud valgus- kui nad tavaliselt. Päikseprillidega võib aidata vähendada ebamugavust ereda valguse.

Need ravimid, eriti suurtes annustes, võivad mõned inimesed tunda peapööritust või uimasust. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Ettevaatusabinõud selle ravimi kasutamise ajal

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata vähendada seda probleemi.

Need ravimid võivad põhjustada suukuivus, nina ja kurku. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutamise sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Patsientidel, kes Skopolamiini

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Patsientidel, kasutades Skopolamiini

Pärast kasutamise lõpetamist Skopolamiini, võib teie keha on vaja aega, et kohaneda. Aeg, see võtab sõltub Skopolamiini kasutad ja kui kaua seda kasutanud. Selle aja jooksul kontrolli oma arstile, kui te märkate mõnda järgmistest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.