antihistamiinsetele dekongestandi ja antikolinergiliste kombinatsioon

2000. aasta novembris, Food and Drug Administration (FDA) väljastas rahvatervise hoiatus fenüülpropanoolamiiniga (PPA) tingitud hemorraagilise insuldi riski. FDA, mida toetasid tulemused uurimisprogrammi, nõudis, et tootjad vabatahtlikult lõpetada toodete turustamise, mis sisaldavad PPA ja et tarbijad teevad koostööd oma tervishoiuteenuse osutajate valida välja sobivad tooted.

Kasutab See ravim

Antihistamiinikum, dekongestandi ja antikolinergiliste kombinatsioonid raviks kasutatakse ninakinnistuse (nohu) ja nohu põhjustatud allergia ja / või nohu.

Antihistamiinid töötada takistades aine mõju histamiini, mis toodetakse organismis. Histamiin võib põhjustada sügelust, aevastamist, nohu ja vesised silmad. Antihistamiini sisalduvad need kombinatsioonid on kloorfeniramiin.

Dekongestandid nendes kombinatsioonides, Fenülefriini ja pseudoefedriini toota ahenemine veresooned. See viib arveldus ninakinnisus, kuid see võib põhjustada ka vererõhu tõus patsientidel, kellel on kõrge vererõhk.

Kolinoblokaatorid, nagu atropiini, hüostsamiini, metskopolamiin, ja skopolamiin võib aidata toota kuivatava toimega ninas ja rinnale.

Mõned neist ravimitest on võimalik osta ilma retseptita.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne selle ravimi kasutamist

Väga väikesed lapsed on tavaliselt tundlikumad kui täiskasvanud, et ravimi toime. Vererõhu tõus, õudusunenäod või ebatavalist elevust, närvilisus, rahutus, või ärrituvus võib olla tõenäolisem lastel. Ka siis, kui antikolinergikumid on anda lastele kuuma ilmaga, kiire kehatemperatuuri tõus võib ilmneda, mis võib põhjustada kuumarabanduse. Imikutel ja lastel, eriti need, spastilise halvatuse või ajukahjustuse, see ravim võib olla eriti tõenäoline, et põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Segadus või mälukaotus, raske ja valulik urineerimine, pearinglus, uimasus, suukuivus, või krambid (hood) võib olla tõenäolisem eakatel, kes on tavaliselt tundlikum kui noorematel täiskasvanutel et ravimi toime. Samuti õudusunenäod või ebatavalist elevust, närvilisus, rahutus, või ärrituvus võib olla tõenäolisem eakatel patsientidel. Lisaks silmavalu võib ilmneda, mis võib olla märk glaukoom.

Üksikute koostisosade nende kombinatsioonid kohaldatakse järgmist

Väikesest antihistamiinikumid, lahtisteid ja antikolinergikumid erituda rinnapiima. Kasutamine ei ole soovitatav, kuna see ravim võib põhjustada kõrvaltoimeid, nagu ebatavaline põnevust või ärrituvus, õenduse last. Samuti, kuna see ravim võib vähendada eritised keha, on võimalik, et voolu rinnapiima võib vähendada mõnedel naistel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda sagedamini kui sildil, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Kui see ravim ärritab magu, siis võib seda kasutada toidu või klaas piima või vett, et vähendada ärritust.

Patsientidel, kes laiendatud vabastav kapsel või pikatoimelist tablettide kujul ravimit

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige selle ravimi kasutamise kohta

Pöörduge arsti poole, kui teie sümptomid ei parane või halvenenud või kui teil on kõrge palavik

Enne teil on naha testide allergia, rääkige arstile, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused test võib mõjutada antihistamiini selles ravimis.

Need ravimid võivad teha te higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et mitte kuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga, kui te kasutate seda ravimit, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse. Lisaks kuum vann või sauna võib sind pearinglust või minestada, kui te kasutate seda ravimit.

Antikoliinergiline sisalduv see ravim võib põhjustada mõnedel inimestel on hägune nägemine. Veenduge, et teie nägemine on selge, enne kui autot või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui sa ei suuda näha hästi. Need ravimid võivad põhjustada ka silmad muutunud valgus- kui nad tavaliselt. Päikseprillidega võib aidata vähendada ebamugavust ereda valguse.

Need ravimid võivad põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust või uimasust. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Ahendav selles ravimis võib põhjustada mõnedel inimestel olla närviline või rahutu või on probleeme uinumisega. Kui teil on probleeme uinumisega, võta viimane annus seda ravimit iga päev paar tundi enne magamaminekut. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada suukuivus, nina ja kurku. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pöörduge oma hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Ettevaatusabinõud selle ravimi kasutamise ajal

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi, saada hädaabi korraga. Võttes ravimi üleannuse või selle ravimi võtmist koos alkoholi või teiste kesknärvisüsteemi pärssivate võib viia teadvuse ja võib-olla surma.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.