antihistamiini veresooni ahendav ja antikolinergiliste kombinatsioon (suukaudne) ettevaatusabinõud

Pöörduge arsti poole, kui teie sümptomid ei parane või halvenenud või kui teil on kõrge palavik

Enne teil on naha testide allergia, rääkige arstile, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused test võib mõjutada antihistamiini selles ravimis.

Need ravimid võivad teha te higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et mitte kuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga, kui te kasutate seda ravimit, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse. Lisaks kuum vann või sauna võib sind pearinglust või minestada, kui te kasutate seda ravimit.

Antikoliinergiline sisalduv see ravim võib põhjustada mõnedel inimestel on hägune nägemine. Veenduge, et teie nägemine on selge, enne kui autot või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui sa ei suuda näha hästi. Need ravimid võivad põhjustada ka silmad muutunud valgus- kui nad tavaliselt. Päikseprillidega võib aidata vähendada ebamugavust ereda valguse.

Need ravimid võivad põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust või uimasust. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Ahendav selles ravimis võib põhjustada mõnedel inimestel olla närviline või rahutu või on probleeme uinumisega. Kui teil on probleeme uinumisega, võta viimane annus seda ravimit iga päev paar tundi enne magamaminekut. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada suukuivus, nina ja kurku. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pöörduge oma hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi, saada hädaabi korraga. Võttes ravimi üleannuse või selle ravimi võtmist koos alkoholi või teiste kesknärvisüsteemi pärssivate võib viia teadvuse ja võib-olla surma.