antihistamiin (suu kaudu, parenteraalselt, rektaalselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Patsientidel, kes seda ravimit suu kaudu

Patsientidel, kes dimenhüdrinaat või difenhüdramiini merehaiguse

Patsientidel, kasutades suposiidi kujul seda ravimit

Patsientidel, kasutades süsti kujul seda ravimit

Antihistamiinid kasutatakse leevendada või ennetada sümptomite oma meditsiiniline probleem. Võtke neid ainult suunata. Ärge võtke rohkem neid ja ei võta neid sagedamini kui sildil, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

ladustamine

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kasutamiseks antihistamiinikumiga

Suhe iiveldus, oksendamine ja peapööritus (ainult dimenhüdrinaat ja difenhüdramiin kasutatakse vertiigo)

Suhe Parkinsoni tõbi

Kasutamiseks rahusti (aidata magada)

Sest ärevus

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.