antihistamiin (suu kaudu, parenteraalselt, rektaalselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Antihistamiinid kasutatakse leevendada või ennetada sümptomite heinapalavik ja muud tüüpi allergia. Nad töötavad toimet pärssides ainet nimega histamiini, mis toodetakse organismis. Histamiin võib põhjustada sügelust, aevastamist, nohu ja vesised silmad. Ka mõned isikud histamiini saab sulgeda bronhide (Õhuliikumisavasid kopsud) ja teeb hingamise raskeks.

Mõned antihistamiinikumid kasutatakse ka vältida merehaigus, iiveldus, oksendamine ja peapööritus. Patsientidel Parkinsoni tõvega, difenhüdramiin võib kasutada vähenema jäikus ja värinaid. Ka siirupit kujul difenhüdramiini kasutatakse, et leevendada köha tõttu nohu või heinapalavik. Lisaks, kuna antihistamiinikumid võivad põhjustada uimasust kõrvalnähuna, mõned neist võib kasutada, et aidata inimestel magama minna.

Kanada Tootja nimi

Hüdroksütsiin kasutatakse raviks närvi- ja emotsionaalne tingimused, mis aitavad kontrollida ärevus. Samuti võib kasutada, et aidata kontrollida ärevus ja toota une enne operatsiooni.

Mõned antihistamiinikumid kasutatakse, et ravida kroonilist urtikaaria, mis on püsiv lööbesarnased lööve.

Antihistamiinid võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

Antihistamiinikumi preparaadid on saadaval nii üle leti (OTC) ja arsti retsepti.

Tableti; Siirup; Tablet Extended Release; Solution; Kapsli Extended Release; Elixir; Kapsli; Liquid; Tablet, närimistabletid; peatamine, Extended Release; peatamine; Suposiitformulatsioone; pulber peatamine; Tablet, lagundavad; Kapsli vedelikuga täidetud; Film

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, mõned antihistamiinikumid kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Tähtsust Dieet

Tee kindlasti oma tervishoiutöötaja teab kui te olete madala naatriumisisaldusega, vähese suhkrusisaldusega või mõneks muuks erakordseks dieeti. Enamik ravimid sisaldavad rohkem kui nende toimeainet, ning paljud vedelik ravimid sisaldavad alkoholi.

Allergia

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

pediaatriline

vanurite

rasedus

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Rinnaga

Tõsised kõrvaltoimed, nagu krambid (hood), on tõenäolisem noorematel patsientidel ja oleks suurem oht ​​imikutel kui vanematel lastel või täiskasvanutel. Üldiselt lapsed on tundlikumad mõju antihistamiinikumid. Samuti õudusunenäod või ebatavalist elevust, närvilisus, rahutus, või ärrituvus võib olla tõenäolisem lastel.

Ravimite koostoimed

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Muud koostoimed

Eakatel patsientidel on tavaliselt rohkem tundlik mõju antihistamiinikumid. Segadus; raskendatud või valulik urineerimine; pearinglus, uimasus, nõrkustunne või suu kuivus, nina või kurgu võib olla tõenäolisem eakatel patsientidel. Samuti õudusunenäod või ebatavalist elevust, närvilisus, rahutus, või ärrituvus võib olla tõenäolisem eakatel patsientidel.

Hüdroksütsiin ei soovitata kasutada esimese kuu ajal, kuna on näidatud, et põhjustada sünnidefekte loomkatsetes manustatuna annustes mitu korda kõrgem kui tavaline inimdoosi. Ole kindel, et sa ei ole seda arutanud oma arstiga.

Desloratadiinil ja feksofenadiin ei ole uuritud rasedatel. Kuid uuringud loomadel on näidanud, et need ravimid põhjustada sünnidefekte või muid probleeme, kui antud suuremaid annuseid tavaline annus inimesel. Enne ravimi kasutamist veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase või kui te võite rasestuda.

Asatadiin, brompheniramine tsetirisiin, kloorfeniramiin, clemastine, küproheptadiin, dekskloorfeniramiin, dimenhüdrinaat, difenhüdramiin, doksüülamiin ja loratadiini ei ole uuritud rasedatel. Kuid need ravimid ei ole näidanud, et põhjustada sünnidefekte või muid probleeme ka loomkatsed.

Väikesest antihistamiinikumid erituda rinnapiima. Ravimit ei soovitata kasutada, sest imikutel on vastuvõtlikumad kõrvaltoimeid antihistamiinikumid, nagu ebatavaline põnevust või ärrituvus. Samuti, kuna need ravimid kalduvad vähendama sekreedi keha, on võimalik, et voolu rinnapiima võib vähendada mõnedel patsientidel. See ei ole veel teada, kas tsetirisiin desloratadiini või loratadiin põhjustada needsamad kõrvaltoimeid.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades selle klassi ravimid koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Doseerimine

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Patsientidel, kes seda ravimit suu kaudu

Patsientidel, kes dimenhüdrinaat või difenhüdramiini merehaiguse

Patsientidel, kasutades suposiidi kujul seda ravimit

Patsientidel, kasutades süsti kujul seda ravimit

Antihistamiinid kasutatakse leevendada või ennetada sümptomite oma meditsiiniline probleem. Võtke neid ainult suunata. Ärge võtke rohkem neid ja ei võta neid sagedamini kui sildil, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kasutamiseks antihistamiinikumiga

Suhe iiveldus, oksendamine ja peapööritus (ainult dimenhüdrinaat ja difenhüdramiin kasutatakse vertiigo)

Suhe Parkinsoni tõbi

Kasutamiseks rahusti (aidata magada)

Sest ärevus

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Enne teil on naha testide allergia, rääkige arstile, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused test võib mõjutada seda ravimit.

Kui võtta antihistamiinikumid regulaarselt, veendumaks, et teie arst teaks, kui te võtate suurtes kogustes aspiriini samal ajal (nagu artriit või reuma). Mõju liiga palju aspiriini, nagu kohin kõrvus, võib katta kuni poolt antihistamiin.

vahelejäänud annus

Antihistamiinikumid lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

ladustamine

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada unisust või uimasust kui nad tavaliselt. Isegi kui võtta enne magamaminekut, siis võivad mõned inimesed tunda unisust või uimasust tõustes. Mõned antihistamiinikumid on tõenäolisem, et põhjustada uimasust kui teised. Unisus on vähem tõenäoline Tsetirisiinravi ja haruldased Desloratadiini ja loratadiini. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite antihistamiini te võtate enne autojuhtimist, masinate kasutamise või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Antihistamiinikumid võivad põhjustada suukuivus, nina ja kurku. Mõned antihistamiinikumid tõenäolisemalt põhjustada suukuivus kui teised. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutamise sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Patsientidel, kasutades dimenhüdrinaat difenhüdramiini või hüdroksütsiin

Patsientidel, kasutades difenhüdramiini või doksülamiini nagu magav abi

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.