antidepressant tühistamise: on olemas selline asi?

Antidepressant taandumine on võimalik, kui järsku lõpetate antidepressant, eriti siis, kui olete olnud võttes seda kauem kui kuus nädalat. Sümptomid antidepressant tühistamise nimetatakse mõnikord antidepressant võõrutussündroomi ja kestab tavaliselt mõne nädala jooksul. Teatud antidepressandid on tõenäolisem, et põhjustada võõrutusnähte kui teised.

Suitsetamisest loobumine antidepressant äkki võib põhjustada sümptomeid või paari päeva jooksul kaks, nagu

Võttes antidepressant võõrutusnähte ei tähenda, et sa oled sõltuvuses antidepressant. Addiction esindab kahjulik, pikaajalise keemilisi muutusi ajus. See on iseloomulik intensiivne isu, võimetus kontrollida oma aine kasutamise ja negatiivsete tagajärgede et uimastitarbimine. Antidepressandid ei põhjusta nendes küsimustes.

Et vähendada riski antidepressant tühistamise kohta, pidage nõu oma arstiga enne ravi lõpetamist antidepressant. Arst võib soovitada, et te järk-järgult annust vähendada oma antidepressant mitu nädalat või rohkem, mis võimaldab oma keha kohaneda puudumisel ravimeid.

Mõnel juhul võib arst välja kirjutada teise antidepressandi või teist tüüpi ravim on lühikese aja jooksul aidata leevendada sümptomeid nagu teie keha kohaneb. Kui lähete ühte tüüpi antidepressant teise, võib arst on teile alustavad uuega, enne kui täielikult lõpetama originaal ravimeid.

See on mõnikord raske eristada võõrutusnähte ja tagasi depressiooni sümptomid pärast ravi lõpetamist antidepressant. Hoidke oma arsti teavitada oma sümptomitele. Kui teie depressioon sümptomid tagasi, võib arst soovitada, et kui hakkate antidepressante uuesti või et sa saad mõne teise ravi.

koos