antibakteriaalne vastupanu kliinilise teadustegevuse

uus Teraapia

Optimeerimine kasutada olemasolevaid Drugs

Kliinilised uuringud seotud projektide antibakteriaalne vastupanu (AR), keskendudes erinevaid lähenemisviise, sealhulgas hinnata ohutust ja efektiivsust uute antimikroobsete ravimite ja uudsete ennetamise strateegiaid. Lisaks theernment toetab mitmeid uuringuid optimeerimiseks kasutada olemasolevaid ravimeid. Oluline eesmärk Käesoleva uurimistöö selgitada raviskeeme, mis piiravad tekkimist ravimiresistentsuse mis on kasvav probleem ravimisel nakkushaigusi. Vaata seotud theernment pressiteateid.

Vali näiteid theernment toetatud AR kliiniliste uuringute Allpool on. Nendeks on käimas ning toetas hiljuti ja uuringud arengut. Vaata mõisted uuringu etapid ja Teisisõnu seotud kliinilised uuringud.

ennetusstrateegiad

Aastal 2013 theernment käivitas antibakteriaalne Resistance Leadership Group (ARLG), uue suure kliinilise jõupingutusi, et käsitleda AR ja täiendada teiste käimasolevate AR kliiniliste uuringute tegevust. ARLG töötanud kliiniliste uuringute kava kindlaks kõige pakilisemad kliinilise küsimusi AR. Teostatud uurimised ARLG võivad sisaldada kliinilisi katseid uute ravimite raviks multiresistentne gramnegatiivsete bakterite, hinnates diagnostikaseadmetele kliinilistes oludes, tõhususe hindamisel uus antibakteriaalne majapidamise programmide ja optimeerimise raviskeeme vähendada resistentsuse tekkimise. ARLG tõmbab loovust globaalse teadlaskonna kutsudes mõiste esildised teha kindlaks ja kõrvaldada AR prioriteete. Külasta ARLG kodulehel rohkem teavet.

Antibakteriaalne Resistance Leadership Group