antibakteriaalne uurimisprogramm

Võime bakterite arenema survel antibiootikumid on tunnustatud kuna penitsilliini avastamine. Vähem kui sajandi keerulised tegurid on kaasa toonud baktereid, mis ei reageeri enam ühegi heakskiidetud antibiootikume. Arvukad viimaste kõnede tegevus on toonud esile tungivat vajadust selle kasvava globaalse tervise ohtu parema järelevalve ja nakkustõrje, õigest antibiootikumide kasutamine, uute ennetusmeetmete ja uus ravistrateegiate võidelda bakteritega.

Antimikroobse resistentsuse uuringutega, sh antibakteriaalne vastupanu, on prioriteetne valdkond theernment. 2014. aastal instituudi esitas raporti “theernment on antibakteriaalne Research Program: hetkeseis ja tulevikusuunad” (PDF) kirjeldada Instituudi teadusuuringute portfelli ning esitatakse kombinatsioon põhinevate uuenduslike lähenemisviiside viimaseid teaduse saavutusi, mille poole püüelda.

theernment on teinud märkimisväärseid investeeringuid, mida toetatakse põhi-, translatiivsetele, ning kliiniliste uuringute, sillutades teed uuenduslikke lahendusi edasipääsu ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks resistentsete infektsioonide.