ansaid

Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid võivad põhjustada suurenenud risk tõsiste kardiovaskulaarsete tromboosijuhtude, müokardi infarkt ja insult, mis võib lõppeda surmaga. See risk võib suureneda patsientidel, südame-veresoonkonna haigused või riskifaktorite südame-veresoonkonna haigused. Flurbiprofeeni on vastunäidustatud raviks perioperatiivsete valu seadistust koronaaršunteerimise operatsioon. Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid võivad põhjustada ka suurenenud risk tõsise seedetrakti kõrvaltoimete eriti eakatel, sealhulgas verejooksu, haavandumise ja perforatsiooni maos või sooltes, mis võib lõppeda surmaga.

Kasutab Ansaid

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: propioonhape (klass)

Flurbiprofeeni võib kasutada ka muid probleeme määrab arst.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Ansaid

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju flurbiprofeen lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga flurbiprofeen eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru ja seedetrakti probleeme, mis võivad vajada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide flurbiprofeen.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ohutu ja efektiivne selle ravimi kasutamise kohta, ärge võtke seda, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem kui tellitud arst. Võttes liiga palju seda ravimit võib suurendada riski soovimatuid tagajärgi, eriti eakatel patsientidel.

See ravim on kaasas ravimi juhendis. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Kui kasutatakse raske või jätkata artriit, seda ravimit tuleb võtta regulaarselt korrastatud arst, et see sind aidata. See ravim tavaliselt hakkab tööle ühe nädala jooksul, kuid raskematel juhtudel kuni kaks nädalat või isegi kauem võib läbida enne, kui tunnete end paremini. Ka mitu nädalat võib läbida, enne kui täit ravimi toime.

Et vähendada seedehäired, siis võib võtta seda ravimit koos toiduga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine Ansaid

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib suurendada oma riski saada südameatakk või insult. See on tõenäolisem inimestel, kellel on juba südamehaigus. Inimesed, kes kasutavad seda ravimit pikka aega võib olla ka suurem risk.

See ravim võib põhjustada mao- või soolte. Need probleemid võivad juhtuda ilma hoiatusmärgid. See on tõenäolisem, kui teil on olnud maohaavand varem, kui te suitsu ega juua alkoholi regulaarselt, on üle 60-aastased, on halb tervis, või kasutate teisi ravimeid nagu steroidid või lahjendab verd).

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravi ajal selle ravimiga. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest Selle ravimi võtmise ajal: kobrutamisega, lõdvenemine nahk, külmavärinad, köha, kõhulahtisus, palavik, sügelus, liiges- või lihasvalu; punane nahakahjustused; kurguvalu; haavandid, haavandid, valged laigud suus või huultel või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Tõsised kõrvaltoimed võivad tekkida ravi ajal selle ravimiga. Vahel tõsiseid kõrvaltoimeid võib esineda ilma hoiatuseta. Kuid võimalik hoiatusmärgid on ka must, tõrva meenutav väljaheide, ja / või oksendamine vere või materjali, mis näeb välja nagu kohvipaksu; vähenenud urineerimine, tõsine kõhuvalu; nahalööve; näo, sõrmed, jalad ja / või sääred ; ebatavaline verejooks või verevalumid; ebatavaline kaalutõus või kollane nahk või silmad. Samuti ilmnevad tõsised südameprobleemid võivad ilmneda näiteks valu rinnus, kiire või ebaregulaarne südametöö, segane kõne, pigistustunne rinnus, ebatavaline punetus või soojust, naha või nõrkus. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge oma arsti poole, kui te märkate mõnda neist hoiatusmärgid.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Kuigi see on haruldane, võib esineda sageli patsientidel, kes on allergilised aspiriini või teisi mittesteroidseid põletikuvastaseid ravimeid. Anafülaksia nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on väga kiire või ebaregulaarne hingamine, himustama, hingeldust või minestamine. Muud märgid võivad olla naha värvuse muutused, näo, väga kiire, kuid rütmihäired või impulsi lööbesarnased tursed nahal ja tursed või silmalaugude turse või silmade ümbruses. Kui need kõrvaltoimed esinevad, saada hädaabi korraga.

Selle ravimi kasutamine raseduse lõpus võib loodet kahjustada. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ansaid

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mõni muu muutus tekib nägemise ajal või pärast ravi. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on seletamatu kaalutõus või turse (vedeliku peetus või keha turse) selle ravimiga.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ansaid kõrvaltoimed

Ansaid (flurbiprofeen)

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin

Seljavalu tramadool, naprokseen, Cymbalta, aspiriin, ibuprofeen, diklofenak

Osteoartroos prednisooni, naprokseen, Cymbalta, aspiriin, ibuprofeen, meloksikaami

Reumatoidartriit Humira, Plaquenil, hüdroksüklorokviini sulfasalazin, Enbrel Remicade