anoro ellipta

Astmaga seotud surma: Pikatoimelisi beeta (2) adrenergiliste agonistide (LABA) suurendavad riski astmaga seotud surma. Andmed suur platseebo-kontrollitud USA uuringus, milles võrreldi ohutuse teise LABA (salmeterooli) platseebo lisati tavapärasele astmaravile kasvu näitas astmaga seotud surmasid, kes said salmeterooli. See leid salmeterooli peetakse klassi ravimite kõik LABA, sealhulgas vilanterol, üks toimeainete umeclidinium / vilanterol kombinatsioon. Ohutust ja efektiivsust umeclidinium / vilanterol astmaga patsientidel ei ole kindlaks tehtud. Umeclidinium / vilanterol ei ole näidustatud astma.

Kasutab Anoro Ellipta

Therapeutic Klass: Hingamisteede Agent

Farmakoloogilise Klass: Umeclidinium

Umeclidinium ja vilanterol kombinatsiooni ei tohi kasutada ägeda hingamisprobleemid või Astmahaigetega.

Sissehingatud umeclidinium on antikoliinergilisele. Sissehingatud vilanterol on pikatoimeline bronhe lõõgastav. Bronhilõõgastid on ravimid, mida sisse hingata läbi suu avada bronhide (õhukanalid) kopsudes.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Anoro Ellipta

Kasuta umeclidinium ja vilanterol kombinatsioon ei ole soovitatav lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga umeclidinium ja vilanterol kombinatsioon eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ei lõpe selle ravimi kasutamist ilma arstiga nõu. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Sissehingatud umeclidinium ja vilanterol kombinatsioon kaasas patsiendi suunas või ravimi juhendis. Loe suundades hoolikalt enne ravimi kasutamist. Kui te ei saa aru suunas või te ei ole kindel, kuidas inhalaatorit kasutada, küsige oma arstilt, et näidata teile, mida teha. Samuti pidage nõu oma arsti regulaarselt kontrollima, kuidas inhalaatorit kasutada, veendumaks, et kasutate seda õigesti.

Kasutage seda ravimit iga päev samal ajal.

Ärge lõpetage selle ravimi kasutamist või muud hingamist ravimeid, mis arst on teile ette, kui sa ei ole seda arutanud oma arstiga.

Inhalaatorit

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine Anoro Ellipta

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit kuivas kohas eemal kuumuse ja päikesevalguse eest. Visake seda ravimit 6 nädalat pärast avamist või kui on näit “0”.

Kui te kasutate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Rääkige oma arstile, kui te kasutate teisi ravimeid oma KOK.

Seda ravimit ei tohi kasutada, kui sul on raske KOK rünnak, või kui sümptomid KOK rünnak on juba alanud. Arst võib määrata teise ravimiga, mida saad kasutada, juhul äge KOK rünnak. Kui teine ​​ravim ei toimi nii hästi, rääkige sellest kohe oma arstile.

Rääkige oma arstiga või saada arstiabi kohe, kui

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Anoro Ellipta

Seda ravimit ei tohi kasutada koos sarnaste inhaleeritavad ravimid nagu arformoteroli (Brovana®), budesoniidi / formoterooli (Symbicort®), formoterool (Foradil®, Perforomist®), indakateroolil (Onbrez®) või salmeterooli (Serevent®).

See ravim võib põhjustada paradoksaalne bronhospasm, mis tähendab, et teie hingamine või hingeldus süveneb. Paradoksaalne bronhospasm võib olla eluohtlik. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on köha, hingamisraskused, hingeldus või vilistav pärast ravimi kasutamist.

Kui teil tekib nahalööve, nõgeslööve või allergiline reaktsioon selle ravimi kasutamise lõpetama meditsiin ja pidage nõu oma arstiga niipea kui võimalik.

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

See ravim võib mõjutada veresuhkru ja kaaliumi taset. Kui teil on südamehaigus või on diabeet ja märgata muutusi tulemusi veres või uriinis suhkru või kaaliumi testid, pidage nõu oma arstiga.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Anoro Ellipta kõrvaltoimed

Anoro Ellipta (umeclidinium / vilanterol)

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

KOK, hooldus Spiriva, SYMBICORTiga, albuterooliga, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA, ipratropium, Xopenex, Proventil, Breo Ellipta, Atroventi, Combivent

KOK prednisooni SYMBICORTiga, Xopenex, Breo Ellipta, Daliresp, budesoniidi / formoterooli levalbuterol, Incruse Ellipta, Tudorza Pressair, Stiolto Respimat, Xopenex HFA, roflumilastiga