Anorgasmia naistel valmistub oma ametisse

Teave kirjutada ette

Basic küsimusi küsida oma arsti

Kui te harva või mitte kunagi kogeda orgasmi seksuaalse aktiivsuse ja see ahastustest sa kinni panna oma arstiga. Teie perearst võib diagnoosida ja ravida probleem või teid suunata spetsialisti, kes saab.

Mida ootate oma arsti

Sa võid tunda piinlikkust rääkida seksist oma arsti, kuid see teema on täiesti asjakohane. Arst teab, et rahuldava seksuaalelu on väga oluline, et naise heaolu igas vanuses ja eluetapis. Teil võib olla ravitav, haigust või on teil võimalus saada elustiili muutused, ravi või ravimite kombinatsiooni.

Mida saab teha vahepeal

Siin on mõned andmed, mis aitavad teil valmistuda oma ametisse ja mida oodata oma arsti.

Alljärgnev nimekiri näitab tõstatab oma arstiga Anorgasmia. Ärge kartke küsida rohkem küsimusi enne konsultatsiooni, kui te ei saa aru midagi.

Arst võib teha mitmeid väga isiklikke küsimusi ning võib lisada oma partneri intervjuus. Selleks, et aidata oma arstiga põhjuse kindlaks oma probleem ja parim Ravikuuri olema valmis vastama küsimustele nagu

Kuigi sa ootama oma ametisse, avatud oma partneri olukorra kohta. Jätka seksuaalset aktiivsust ja ka uurida teisi võimalusi on intiimne. Üleminek fookuse orgasmi rõõm võib olla kasulik strateegia ravis Anorgasmia.