Anorgasmia naistel ravi ja ravimid

Elustiili muutused ja ravi

Meditsiinilised protseduurid

Anorgasmia võib olla raske ravida. Teie raviplaani sõltub algpõhjus teie sümptomid, kuid võib arst soovitada kombinatsioon elustiili muutused, ravi ja ravimeid.

Enamiku naiste olulist osa Hooldus sisaldab käsitledes seotud küsimustes ja igapäevaelu stressoreid. Mõistmise oma keha ja üritavad erinevaid seksuaalse stimulatsiooni ka aitab.

Suurendada seksuaalse stimulatsiooni. Naised, kes pole kunagi olnud orgasmi ei pruugi saada piisavalt tõhus seksuaalse stimulatsiooni. Enamik naisi on vaja otsest või kaudset stimulatsiooni kliitori, et orgasmi, kuid mitte kõik naised mõistavad seda.

Switching seksuaalset positsioone võivad toota rohkem kliitori stimulatsiooni ajal vaginaalvahekorras, mõned positsioonid võimaldavad ka teie või teie partner õrnalt puudutada oma kliitorit seksi ajal. Kasutades vibraator seksi ajal ka aitab vallandada orgasmi. Vaimse kujundeid või fantasizing seksi ajal võib samuti aidata.

Mõned naised, seade nimega kliitori vaakum võib parandada vereringet ja suurendab stimulatsiooni. See seade on akuga ja käeshoitavad, tass, mis sobib üle kliitor.

Proovi sex ravi. Sugu terapeudid on terapeudid, kes on spetsialiseerunud ravivad seksuaalse probleeme. Sul võib olla piinlik või närvis nähes seksuoloogiga, kuid seksi terapeudid võib olla väga kasulik ravivad Anorgasmia. Ravi hõlmab tihti seksuaalharidust, aidata suhtlemisoskus ja käitumuslikud harjutusi, et teie ja teie partner proovida kodus.

Näiteks teie ja teie partner võib paluda harjutada “sensate fookuses” harjutused, konkreetse komplekti keha liigutav harjutusi, mis õpetab, kuidas puudutada ja rõõm teie partner ilma keskendudes orgasm. Või sina ja su partner võib õppida, kuidas ühendada olukorda, kus jõuad orgasm – näiteks kliitori stimulatsiooni – olukorraga, kus sa soovid saavutada orgasm, nagu vaginaalvahekorras. Kasutades neid meetodeid ja teised, võite õppida vaatamiseks orgasm üks meeldiv osa seksuaalne intiimsus, mitte kogu eesmärk iga seksuaalse sattuda.

Hormoonasendusravi ravimeetodid ei ole garanteeritud parandus Anorgasmia. Aga nad saavad aidata. Nii saab ravida haigusi.

Testosteroon ravi. Testosteroon mängib olulist rolli naiste seksuaalse funktsiooni, kuigi palju väiksemates kogustes. Selle tulemusena testosterooni võib aidata suurendada seksuaalset erutust. Kuid asendades testosterooni naiste vastuoluline ja see ei ole heaks kiitnud Food and Drug Administration seksuaalhäired naistel.

Lisaks võib see põhjustada negatiivseid kõrvalmõjusid, sealhulgas akne, liigne keha karvad (hirsutism) ja meeste puhul kiilaspäisus. Testosteroon näib kõige tõhusam naistel madal testosterooni tase tulemusena kirurgilist eemaldamist munasarjad (ooforektoomiat). Kui soovid kasutada seda ravi, arst hoolikalt jälgima teie sümptomid veenduda sa ei kogeda negatiivseid kõrvalmõjusid.