Anesth nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Ohutu ja efektiivne kasutamine ravimi

Kui soovid kasutada viskoosne (väga paks) vedelal kujul lidokaiini (nt Xylocaine viskoosne)

Et kasutada bensokaiinis kilet moodustavat geeli (näiteks Oratect Gel)

Et kasutada muid geeli või vedelad vormid Hambaanesteesiaks

Et kasutada bensokaiinis hambaravi pasta (nt Orabase-B bensokaiin)

ladustamine

Et kasutada aerosooli või spray vormid Hambaanesteesiaks

Et kasutada lozenge vormid bensokaiinis, bensokaiinis ja mentooli või dükloniin

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke seda ravimit autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.