androgeenide (suu kaudu, parenteraalselt, subkutaanselt, paikset liinil, transdermaalne liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Androgeenide on meessuguhormoonid. Mõned androgeenide on looduslikult toodetud keha ja on vajalik normaalse seksuaalse arengu meestel.

Androgeenid kasutatakse mitmel põhjusel, nagu

Kanada Tootja nimi

Lisaks võivad mõned nendest ravimitest võib kasutada teisi haigusi määrab arst.

Androgeenide on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, androgeenide kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Geel / Jelly; Patch Extended Release; Solution; implantaat; Kapsli; Kit; Tablet; Kapsli Extended Release; Kapsli vedelikuga täidetud; Tablet Extended Release; kreem

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Androgeenide võib põhjustada lastel peatuda kasvab. Lisaks androgeenide võib teha mees lapsi arendada liiga kiiresti sugulisel teel ja võib põhjustada mees-nagu muutused naiste lapsed

Allergia

Kui vanemad meessoost patsiendid ravitakse androgeenide, neil võib olla suurenenud risk suurenenud eesnääre (meessoost alatalitlus) või olemasoleva eesnäärmevähi võib süveneda. Nendel põhjustel eesnäärme läbivaatus ja vereanalüüsi, et kontrollida eesnäärmevähi tehakse sageli enne androgeenide on ette nähtud meestele üle 50-aastased. Need uuringud võib korrata ravi käigus.

pediaatriline

Androgeenide ei soovitata raseduse ajal. Kui rasedatele, meditsiin on põhjustanud mees funktsioone arendada naiste lapsi.

vanurite

rasedus

Rinnaga

Ravimit ei soovitata kasutada rinnaga toitmise ajal, kuna androgeenide võib erituda rinnapiima ja võib põhjustada soovimatuid mõjusid saavale lapsele, nagu enneaegne (liiga vara) seksuaalse arengu meestel ja arengu mees funktsioone emastel lapsi.

Ravimite koostoimed

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Muud koostoimed

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda sagedamini kui teie arst määras. Nii võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

On olemas kahte tüüpi testosterooni nahaplaastreid. Maatriks-tüüpi kantakse nahale munandit. Veehoidla tüüpi ei kasutata juhul nahale munandit. Seda rakendatakse teiste kehaosade. Ole kindel, et tead, mida tüüp, mida kasutavad nii, et teil rakendada seda korralikult. Need laigud nahal tulla patsiendi suunas. Loe neid hoolikalt enne kasutamist plaaster.

Patsientidel, kes fluoxymesterone või metüültestosteroon

Patsientidel, kasutades maatriksi-tüüpi nahalapile testosterooni (Testoderm või Testoderm koos liimid)

Patsientidel, kasutades mahuti tüüpi nahalapile testosterooni (Androderm või Testoderm TTS)

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Doseerimine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

vahelejäänud annus

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate kulumise või muuta plaaster, pane üks niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg panna oma järgmise plaaster, oodake, kuni siis kinnitage plaaster ja jätke üks võtke. Ärge kandke ekstra plaastrid korvata vahelejäänud annust.

Üksnes paikseks ravimvormide (laigud): Kui te unustate selle ravimi annuse või oma plaaster tuleb ära 12 tunni jooksul pärast kohaldades seda ja ei saa tagasi panna, jäta ülejäänud annus ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Arst peaks kontrollima oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit ei põhjusta kõrvaltoimeid.

Patsientidel, kellel on diabeet (suhkurtõbi)

Patsientidel, kasutades brändi nime Androgel

Arutage neid võimalikke mõjusid oma arstiga

Maksakasvajatesse, maksavähk, või maksa pelioos (vorm maksahaigus) on ilmnenud pikaajalise, kõrge boolusannustega androgeenide. Kuigi need esinevad harva, nad võivad olla väga tõsised ja võib põhjustada surma.

Androgeenide võib stimuleerida olemasolevate meestel eesnäärmevähk, kes juba on, kuid ei ole veel diagnoositud. Ka eesnäärme (meessoost alatalitlus) võivad muutuda laienenud. Eesnäärme suurenemist ei tähenda, et vähk areneb. Kui laienemine toimub ja teil on raskusi urineerimisel, et see on hea mõte kontrollida arst.

Kui androgeenide kasutatakse naisi, eriti suurtes annustes, male-like muutused võivad tekkida näiteks kähedus või süvendamine hääl, ebaloomulik karvakasv või ebatavaline juuste väljalangemine. Enamik muudatustest lähevad ära, kas ravim on peatunud niipea, kui muutused on märganud. Kuid mõned muudatused, näiteks hääle muutused või suurendamisel kliitor, ei kao kuhugi.

Kui androgeenide kasutatakse suurtes annustes meestel, nad häirivad sperma produktsiooni. See efekt on tavaliselt ajutised ja ainult juhtub ajal võtate ravimit. Kuid seda arutama võimalikku mõju oma arstiga, kui te plaanite lapsi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

ladustamine