anatoomiline probleeme seedetrakti alumises

Anatoomiline probleemid seedetrakti alumise

Mis on anatoomiline probleeme alumise seedetrakti (GI)?

Mis on anatoomiline probleeme alumise seedetrakti (GI) ?; Kuidas seedetrakti alumise arendada ?; Mis on malrotation ?; Mis on volvulus ?; Mis on sooletuppumus ?; Mis on fistul ?; Mis on imperforate päraku ?; Mis on käärsoole atreesia ?; Söömine, Dieet ja Toitumine; Juhib tähelepanu meelest;

Anatomic probleeme seedetrakti alumises struktuursed defektid. Anatoomiline probleeme, mis tekivad enne sündi on tuntud kui kaasasündinud väärarengute tekkeks. Muud anatoomiline probleemid võivad tekkida igal ajal pärast sündi-lapsekingades täiskasvanueas.

GI on rida õõnes elundite liitus pikk, keerates toru suudmest anus. Lihaste liikumise seedetraktis koos hormoonide vabanemist ja ensüümid, võimaldab seedimist. Organs, mis moodustavad seedetrakti on suu-, söögitoru-, mao, peensoole, jämesoole-mis hõlmab liites, umbsoole, käärsoole ja pärasoole-ja päraku. Sooled on mõnikord soole. Viimane osa seedetrakti niinimetatud seedetrakti alumises-koosneb jämesool ja pärak.

Jämesool on umbes 5 jalga pikk täiskasvanutel ja imab vett ja allesjäänud toitaineid osaliselt lõhustatud toidu möödunud peensooles. Jämesool siis muudab jäätmete vedel tahke aine nimega väljaheites. Väljaheite üleminekul käärsoole pärasoolde. Pärasooles on 6-8 tolli pikk täiskasvanutel ja vahel paikneb viimane osa käärsoole niinimetatud sigmakäärsoolest-ja päraku. Pärasoole kauplustes väljaheitest enne roojamist. Roojamisel, lihased pärasoole seina lepingu liikuda väljaheites pärasoolest pärakusse, 1-tolline pikk läbipääs, mida väljaheites jätab keha.

Anatomic probleeme seedetrakti alumises võib hõlmata elundiosade olles vales kohas, vormitud ebanormaalselt, või valesti ühendatud teistesse elunditesse. Anatomic probleemid, et mõjutada jämesool või päraku hulka

Kuidas seedetrakti alumise arendada?

malrotation; volvulus; sooletuppumus; fistul; imperforate päraku; käärsoole atreesia

Umbes 4 nädalat pärast tiinuse-9-kuulise perioodi ideest sündi-soolte areneva lapse või lootele, koosneb õhukesest sirge toru, mis ühendab magu ja pärasoole. Järgmise 2 nädala jooksul, kiiresti arenev sooled välja kasvada lapse kõhu ja liikuda nabanööri, mis ühendab beebi ema. Ajal rasedusaegne nädalat 10 kuni 12, lapse kõht on kasvanud piisavalt suur, et hoida soolestikku, mis lähevad tagasi kõhuõõnde, pöörlevad vastupäeva oma lõpliku seisukoha. Sooled on, mida hoiavad kudede nimetatakse soolekinnistist.

kõhu valulikkus, paistetus või puhitus; verine või tume-punane väljaheide; kõhukinnisusega seisund, mille laps on vähem kui kaks roojamist nädalas; dehüdratsioon, või ebanormaalne kaotus kehavedelikes-langesid pisarad ja vähe või üldse mitte uriini või tumekollane uriin võib täheldada; märke lööke kahvatus, higistamine, segadust ja kiire pulss; kaalukaotus

Malrotation on siis, kui sooled ei pööra täielikult või korrektselt tiinuse ajal. Malrotation võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme mõnel imikud ja lapsed, samas kui teised võivad kunagi arendada probleeme. Kirurgid hinnangul probleeme malrotation esineda väheses koguses juhtudel ja tavaliselt diagnoositud esimest elukuud. Poisid on tõenäolisem kui tüdrukutel diagnoositakse malrotation imikueas, kuid probleemid hilisemas lapsepõlves on võrdselt tõenäoline poisid ja tüdrukud. Malrotation esineb harva täiskasvanutel.

Malrotation võib takistada umbsoole-alguses jämesool-kolimast tavaasendist alumises paremas ala kõhule. Kui see juhtub, bändid soolekinnistist võib blokeerida peensooles, luues sooleobstruktsioonist-nimetatakse ka soolesulgus-eluohtlik sündmus ja kiirabiauto. Malrotation võib jätta ka soolekeset ainult kitsalt juurde tagasi kõhu. See mittetäieliku kinnitamine võib põhjustada soole keerates-tõsine seisund, mida nimetatakse volvulus-näha “Mis on volvulus?”

Kompuutertomograafia (CT) skaneerimist. Kompuutertomograafia kasutada kombinatsiooni röntgenpildi ja infotehnoloogia luua kolmemõõtmeline (3-D) pilte. Kompuutertomograafia võib sisaldada süsti erilist värvi, mida nimetatakse kontrastaine. Kompuutertomograafia nõuavad lapse pikali lauale, et libiseb tunneli kujuga seade, kus röntgenpildi tegemist. Kompuutertomograafia võib aidata diagnoosida malrotation. Imikud ja lapsed võivad anda rahusti, mis aitab neil magama test .; Seedetrakti ülaosa seeria. Ülemine GI seeria võib teha vaadata peensoolde. Nr söömine või joomine lastakse 8 tundi enne protseduuri, kui võimalik. Menetluse käigus lapsele antakse baarium-a jahune vedelik-juua. Imiku lasub lauale ning antakse baariumi läbi tilluke toru pannakse nina, et satub makku. Imikud ja lapsed võivad anda rahusti, mis aitab neil magama test. Baarium mantlid peensooles, mistõttu märke malrotation näidata üles selgemalt röntgenpildi .; Laps võib kogeda puhitus ja iiveldus lühikest aega pärast katset. Juba mitu päeva hiljem, baarium vedelik seedetraktis põhjustab väljaheide olla valge või heledat värvi. Tervishoiuteenuse osutaja annab konkreetsed juhised umbes süüa ja juua pärast katset .; Alumine GI seeria. Madalam GI seeria võib teha selleks, jämesool. Tervishoiuteenuse osutaja esitada kirjaliku soole prep juhiseid järgida kodus enne testi. Laps võib anda selge vedelik dieeti 1-3 päeva enne protseduuri. Lahtistav või klistiir võib kasutada enne testi. Lahtistit ravimeid, mis lõdvendab toolile ja suurendab roojamist. Klistiir hõlmab loputusveis, lahtistav, või mõnikord seebi lahus päraku kasutades spetsiaalset plastpudel .; Imikud ja lapsed võivad anda rahusti, mis aitab neil magama test. Katse laps pikali lauale kui arst sisestab paindlik toru lapse pärakusse. Jämesool on täis baariumi, muutes märke malrotation näidata üles selgemalt röntgenpildi .; Juba mitu päeva hiljem, baarium vedelik seedetraktis põhjustab väljaheide olla valge või heledat värvi. Klistiir ja korrata roojamist võib põhjustada anal valulikkus. Tervishoiuteenuse osutaja annab konkreetsed juhised umbes süüa ja juua pärast katset.

Väikelapsed, kes on tõsiseid probleeme, mis tulenevad malrotation kogemus valu, mis võivad olla tõsised ja tihti oksendama sapi-rohekaskollane vedelik. Teised sümptomid võivad olla

ümberpositsioneerimist suurte ja väikeste sooled; jagades ribad soolekinnistist blokeerides peensoolde; eemaldades lisas, 4-tollise kott lisatud pimesool; korraga paika jämesool kui volvulus on toimunud

Vanemad lapsed probleeme malrotation võib olla eespool nimetatud sümptomid, samuti iiveldus, kõhuvalu, kõhulahtisus, või ebanormaalne kasv, võrreldes eakaaslastega.

Väikelapsed või laste tahes eespool sümptomid, tuleb otsekohe hindama tervishoiuteenuse osutaja.

Arstid kasutavad röntgenpildi kõhu piltdiagnostika diagnoosida soolestiku probleeme, mis on seotud malrotation.

Ülaltoodud testid on kõik läbi haiglas või ambulatoorset keskus poolt röntgenitehnik ja pildid on tõlgendanud radioloog-arst, kes on spetsialiseerunud meditsiinirakendused.

Mis on malrotation?

Operatsioon on peaaegu alati vaja, et lahendada probleeme, mis tulenevad malrotation. Kirurg teeb korra haiglas ja lapsele antakse üldnarkoos. Mis varajane diagnoosimine ja ravi, kirurgia tavaliselt edukas ning võib sisaldada

Volvulus tekib siis, kui sooles väänab enda ümber ja soolekeset seda toetab, luues takistus. Ala soolestikus üle takistuse jätkab oma tööd ja täidab koos toidu, vedeliku ja gaasi. Soolekeset võib muutuda nii pingul, et verevool kahjustatud osa soolestikus on ära lõigatud. Selline olukord võib põhjustada surma vere näljane kudede ja rebimine sooleseina-eluohtlik sündmus ja kiirabiauto.

Volvulus võib olla põhjustatud malrotation või teiste haiguslike seisundite nagu

Sigmoidaalsetelt volvulus-keerates sigmakäärsoolest-kontode enamikul juhtudel, kus umbsoole volvulus-keerates pimesool ja kasvavalt koolon-esinevad harvemini.

Anatoomiline probleeme, et suurendada inimese riski haigestuda sigmoidaalsetelt volvulus hulka

Sigmoidaalsetelt volvulus, mis tekib pärast lapsekingades sagedamini täheldatud inimesed, kes

Sigmoidaalsetelt volvulus sümptomid võivad olla tõsised ja tekkida ootamatult. Sümptomiteks võivad olla

Inimesed, kellel on mõni neist sümptomitest tuleb otsekohe hindama tervishoiuteenuse osutaja.

Teised sümptomid võivad areneda aeglasemalt, kuid halvenevad aja, nagu kõhukinnisus, suutmatus anda gaasi ja kõhu turse. Inimesed, kellel need sümptomid peaksid ühendust arstiga.

Küsi diagnoos ja õige ravi sigmoidaalsetelt volvulus üldjuhul kaasa edukate tulemusteni. Arstid kasutavad röntgenpildi, ülemise või alumise GI seeria, kompuutertomograafia ja sigmoidoskoopia-teist ühist diagnostiline test-, et aidata diagnoosida sigmoidaalsetelt volvulus.

Kui volvulus leitakse, võib arst kasutada sigmoidoscope et lahti harutama jämesooles. Siiski, kui käärsoole keeratakse tihedalt või kui verevool on katkenud, kohest kirurgilist sekkumist vaja. Operatsioon hõlmab taastada verevarustust, kui võimalik, et kahjustatud osa sigmakäärsoolest. Vahel kahjustatud osa jämesoole tuleb eemaldada ja tervislik otsad uuesti kasutada, kord kutsus soole resektsioon. Resektsioon takistab volvulus kordumist; korraga paika volvulus koos sigmoidoscope pruugi kordumise vältimiseks.

Mis on volvulus?

Umbsoole volvulus on keerates pimesool ja kasvavalt jämesooles. Tavaliselt umbsoole ja kasvavalt käärsoole fikseeritakse kõhupiirkonda. Kui valesti kinnitatud, võivad nad liikuda ja väänduda.

laienenud jämesooles; Hirschsprung haigus, haiguse jämesool, mis põhjustab raske kõhukinnisus või soolesulgus; kõhu adhesioonid, või lintide armkude, mis moodustavad osana paranemisprotsessi pärast kõhu- kahju, infektsioon või operatsioon

pikliku või liikuvate sigmakäärsoolest et ei ole kinnitatud vasakus seinas kõhu; kitsas soolekinnistist ühendus lobus sigmakäärsoolest; malrotation mis tutvustab probleemidega lapseeas

on meessoost; on vanemad kui 60-aastased; elame õendusabi või psühhiaatriliste rajatis; on esinenud vaimse tervise häireid

kõhukrambid; verine väljaheide; kõhukinnisus; iiveldus; märke šokk; oksendamine

Sigmoidoskoopia. Seda testi kasutatakse otsima pärasooles ja pärasoole. Sigmoidoscopy toimub haigla ambulatoorse keskus, või perearsti poolt gastroenteroloog-arst, kes on spetsialiseerunud seedetrakti haigused-või radioloog. Imikud ja lapsed võivad anda rahusti, mis aitab neil magama test. Katse inimene pikali lauale kui arst sisestab painduva toru sügavale pärakusse. Väike kaamera toru saadab videopildi soole limaskesta arvutiekraani. Arst saab näha sigmoidaalsetelt volvulus .; Lapsed ja täiskasvanud saavad tavaliselt minna tagasi oma normaalse toitumise pärast katset, kuigi krambid või puhitus võib ilmneda esimese tunni jooksul pärast testi.

Veel sagedamini täheldatud inimesed vanuses 30 kuni 60, umbsoole volvulus võib olla põhjustatud kõhu adhesioonid, raske köha, või rasedus. Inimesed, umbsoole volvulus sageli katkendlik kroonilise sümptomeid-need, mis tulevad ja lähevad pikema aja jooksul, sealhulgas

Mis on sooletuppumus?

Inimesed, kellel on mõni eespool sümptomid, tuleb otsekohe hindama tervishoiuteenuse osutaja.

kõhukrambid või turse; iiveldus; oksendamine

kõhuvalu, mis võib olla katkendlik; verine väljaheide; kõhulahtisus; palavik; energiapuudus; märke dehüdratsioon; väljaheites segada lima selge vedelik tehtud sooled, mis katab ja kaitseb kudesid; turse või ühekordse kõhtu; oksendamine või ilma sapi

komplikatsioonide pärast operatsiooni-kõige tavalisem põhjus; sünnitus-fistul võib areneda vahel ema tupe ja pärasoole; Crohni tõbi, krooniline põletikuline soolehaigus, mis võivad mõjutada mis tahes osa seedetrakti; divertikuliit, põletik või infektsioon väikesed kotikesed nimetatakse diverticula, mis on loodud punnis, nõrgad kohad on koolon; infektsioon; trauma

kõhuvalu, mis algab ühe kohapeal ja levib läbi kõhu; dehüdratsioon; kõhulahtisus; väsimus, lihaskrambid või aeglase kasvu tõttu imendumishäire-seisund, mis tekib siis, kui peensoole ei saa toitaineid toidust; palavik, koos või ilma külmavärinad

Teised sümptomid võivad areneda aeglasemalt, kuid halvenevad aja, nagu kõhukinnisus, suutmatus anda gaasi ja kõhu turse. Inimesed, kellel need sümptomid peaksid ühendust arstiga.

Colonoscopy. Colonoscopy kasutatakse vaata sees pärasoole ja kogu jämesoole märke fistulas. Colonoscopy toimub haiglas või ambulatoorset keskusega gastroenteroloog või radioloog. Tervishoiuteenuse osutaja esitama kirjalikult soole prep juhiseid järgida kodus enne testi. Inimene võib paluda jälgida selge vedelik dieeti 1 kuni 3 päeva enne testi. Lahtistid ja klistiiri võib kasutada enne katset .; Katse inimene pikali lauale kui arst sisestab painduva toru sügavale pärakusse. Väike kaamera toru saadab videopildi soole limaskesta arvutiekraani. Arst saab näha märke fistulas. Enamikul juhtudel kerge rahusti ja võimalusel valuvaigistite aitab hoida isikut pingevaba .; Kramplikku või puhitus võib ilmneda esimese tunni jooksul pärast testi. Sõitmine ei ole lubatud 24 tundi pärast testi, et võimaldada rahustavat aega Kustumatu. Enne ametisse nimetamist inimesed peaksid tegema plaane kojusõiduks. Täielik taastumine on oodata järgmisel päeval.

Arstid kasutavad röntgenpildi, ülemise või alumise GI seeria ja kompuutertomograafia diagnoosida umbsoole volvulus. Imaging näitab, kas pimesool on kohatu ja pumbatud jäänud õhk. Imaging võivad näidata ka, et lisas, milles on lisatud umbsoole, on täidetud õhuga. Raviks umbsoole volvulus kirurgid kasutada menetlust nimetatakse cecopexy asetada pimesool ja lisab selle kõhupiirkonda. Kui pimesool on tõsiselt kahjustatud volvulus kirurg täidab soolestiku resektsiooni operatsiooni. Cecopexy ja soole resektsioon operatsioon on kõrged edu ja tavaliselt kordumist vältida umbsoole volvulus.

Sooletuppumus on seisund, mille üks osa kas suur või peensoole volditakse ise, palju nagu kokkupandav teleskoop. Seisund võib põhjustada obstruktsiooni ja katkestas verevoolu kahjustatud osa soolestikus-eluohtlik sündmus ja kiirabiauto.

Malrotation suurendab riski, et imik või laps areneb teket. Mõnikord viirusnakkuse või kasvu peen- või jämesoole-nagu polüübi või kasvajaga võivad vallandada sooletuppumus, kuid enamik lapsepõlve juhtudel ei ole teada põhjus.

Sooletuppumus, kuigi aeg-ajalt, on peamine põhjus soolesulgus väikelastele Ameerika Ühendriigid. Umbes 1400 juhtudest esineb Ameerika Ühendriikides igal aastal peaaegu kõik neist noorematele lastele 1-aastased. Sooletuppumus on 1,5 korda suurem tõenäosus mõjutada poisse kui tüdrukuid. 1

Mis on fistul?

anus, et on kitsad või ummistunud õhuke membraan-see tingimus on ka nn anal atreesia; anus, et on puudu või valesti paigutatud; pärasoole, mis ei ole ühendatud päraku; pärasoole mis on ühendatud kuseteede või suguelundite poolt fistul

Väikelapsed või laste sooletuppumus võib olla sümptomid, sh

Mis on imperforate anus?

Väikelapsed või laste tahes eespool sümptomid, tuleb otsekohe hindama tervishoiuteenuse osutaja.

asukoht puuduse madalal imperforate anus on edukam pikaajalise tulemuse kui vahe- või kõrge imperforate päraku; lapse sugu tüdrukud kipuvad olema madal imperforate anus, mida saab korrigeerida kergemini ja on edukam pikaajalisi tulemusi; vanus operatsiooni toimumise ajal-noorem laps, kui operatsioon tehakse, seda edukam tulemus

Vahemikus teste nõuda diagnoosida teket. Röntgenkiirgust kõht võib näidata soolesulguse. Ülemine ja alumine GI seeria võib leida sooletuppumus ja näidata telescoping sooles. Kompuutertomograafia võib ka aidata diagnoosida seisukorras. Kui sooletuppumus ei diagnoositud kiiresti, see võib põhjustada tõsist kahju kannatanud osa soolestikus.

Mis on käärsoole atreesia?

Mõningatel juhtudel sooletuppumus võivad olla ajutised ja parandada ise, ning juhul kui põhiprobleemi leitakse, ravi ei ole vajalik. Kui sooletuppumus ei lahenda omal, arstid harilikult probleemi lahendamiseks madalama GI seeria, kasutades õhku ja baariumi, et lükake teleskopeeruvalt osa soole õigesse asendisse. Kuid soole resektsiooni operatsioon on mõnikord vajalik edukalt ravida seisukorras.

Söömine, Dieet ja Toitumine

Fistul on ebanormaalne läbipääsu või tunnel, kahe elundid nn sisemine fistul-vahel või elundi ja väljaspool keha n-ö välise fistul. In seedetrakti alumises nii sisemise ja välise fistulas võib tekkida. Fistulas saab arendada tiinuse ajal või mis tahes eas pärast sündi. Fistulas et arendada tiinuse ajal on rohkem levinud poisse kui tüdrukuid.

Fistulas võib esineda tulemusena

Mõned inimesed fistul in seedetrakti alumises kellel sümptomid puuduvad; teised võivad kogeda

Inimesed, kellel on mõni neist sümptomitest tuleb otsekohe hindama tervishoiuteenuse osutaja.

Väline fistulas võib leida jooksul füüsilise läbivaatuse. Sisemine fistulas võib näha käigus ülemine või alumine GI seeria, kompuutertomograafia või kolonoskoopia.

Juhib tähelepanu meelest

Sisemine ja väline fistulas võib sulgeda oma, kuigi see protsess võib kesta nädalaid või kuid. Arst võib kirjutada antibiootikume, et vältida või ravida infektsioon, mis tulenevad lekke soolesisu. Mõned inimesed võivad vajada lõpetada söömine ja saada toitu veeni, et tagada õige ravi.

Kui fistul ei sulgu omal, kirurg võib täita soole resektsioon operatsiooni.

Imperforate päraku esineb tiinuse ja hõlmab ebanormaalse arengu pärasoole ja päraku. See tingimus põhjustab blokeeritud või puuduv anus, mis võimaldab vähe või üldse mitte väljaheites läbida pärasoolest. Imperforate anus on haruldane ja esineb veidi sagedamini poisid kui tüdrukud. Tüübid imperforate päraku hulka

Kuigi enamik tüdrukud imperforate anus on kergemad kujul tingimusel, nagu anal atreesia, mõned on sündinud raskemal kujul Imperforaatse päraku nimetatakse kloaagist-ühine avamine pärasool, kusepõis ja vagiina.

Imperforate anus on täheldatud, kui vastsündinud uuriti algul pärast sündi. Lisaks nähtavad märked nagu valesti paigutatud päraku imperforate päraku võib seostada sümptomid, mis hõlmavad kõhu paisumine ja puudumisel roojamist.

Raskust imperforate päraku sõltub sellest, kus ummistus asub madal, keskmine või kõrge võrreldes rida lihaseid, et toetada pärasoole ja teiste organite sees vaagna piirkonnas. Röntgenkiirgust kõhu kompuutertomograafia võib aidata määrata seisundi raskusest. Arst võib teha muid katseid, et otsida kõrvalekalded kuseteedes.

Parandamine imperforate päraku peaaegu alati vaja opereerida, ja menetluse liigist sõltub asukohast ja raskusest defekt. Näiteks madal imperforate päraku võivad nõuda ainult õrnalt laiendada pärak. Vahel anoplasty-operatsioon, et taastada või liikuda päraku-siseselt on vaja esimestel päevadel pärast sündi. Intermediate või kõrge imperforate pärak võib nõuda mitme operatsiooni teha järk-järgult. Tüdrukute kloaagist võib nõuda mitme ulatuslik ja keeruline operatsiooni.

Tulemus kirurgia mõõdetakse lapse võime lõpuks kontrolli roojamist. Enamik lapsi ravitakse imperforate päraku arendada vabatahtlikku roojamist tavalisel vanus WC koolitus. Kuid mõned lapsed ei pruugi saavutada head soole kontrolli pärast operatsiooni, kuna päraku lihased ei arene korralikult. Mõjutavad tegurid tulemustest kirurgia hulka

Käärsoole atreesia on äärmiselt haruldane kaasasündinud väärarengu, mis tekib siis, kui osa jämesoole sulgub enne sündi. Sümptomid ilmuvad imikud varsti pärast sündi ning sisaldavad oksendamine, turse ja ilma roojamist. Soole resektsioon operatsiooni tehakse kohe pärast diagnoosi.

Eating, toitumine ja toitumishäired ei ole näidatud, et mängida rolli põhjustades või vältimiseks anatoomiline probleeme seedetrakti alumises.

National Institute of Diabetes ja seedetrakti ja neeruhaiguste-valitsuse) ja muud osad theernment suse) viima ja toetama uuringuid paljude haiguste ja seisundite.

Mis on ja kas need on teie jaoks õige ?; on osa kliiniliste uuringute ja keskmes kõik meditsiinilised edusammud. otsima uusi võimalusi, et vältida, avastada ja ravida haigust. Teadlased kasutavad ka vaadata teisi aspekte hoida, nagu parandada elukvaliteeti inimeste kroonilised haigused. Uuri välja, kui on õige.

Mis on lahti ?; mis on hetkel avatud ning värvates saab vaadata www.ClinicalTrials.

See teave võib sisaldada sisu, milliseid ravimeid ja kui võtta ette tingimused nad kohtlevad. Kui valmis, selle sisu hulka uusimat kättesaadavat teavet. Uuendusi või küsimusi mingeid ravimeid, võtke ühendust USA Food and Drug Administration tasuta at 1-888-INFOernment (1-888-463-6332) või külastada wwwernment. Pöörduge oma arsti poole lisainformatsiooni.

Theernment tänab; Robert Beart, MD, University of Southern California, James W. Fleshman, MD, Washingtoni Ülikooli ja Barnes-Juudi Haigla, Kevan Jacobson, MBBCh, BC (British Columbia, Kanada) Lastehaigla, Joseph Levy, MD, Lastehaigla New Yorgi Presbyterian, John H. Pemberton, MD, Mayo Clinic

juuli 2013

Anatomic probleeme alumise seedetrakti (GI) on struktuursed defektid .; Anatoomiline probleeme, mis tekivad enne sündi on tuntud kui kaasasündinud väärarengute tekkeks. Muud anatoomiline probleemid võivad tekkida igal ajal pärast sündi-lapsekingades täiskasvanueas .; GI on rida õõnes elundite liitus pikk, keerates toru suudmest anus. Lihaste liikumise seedetraktis koos hormoonide vabanemist ja ensüümid, võimaldab seedimist .; Viimane osa seedetrakti niinimetatud seedetrakti alumises-koosneb jämesool ja pärak .; Anatomic probleeme seedetrakti alumises võib hõlmata elundiosade olles vales kohas, vormitud ebanormaalselt, või valesti ühendatud teistesse elunditesse .; Anatoomiline probleeme, mis mõjutavad jämesool või päraku hulka malrotation, volvulus, sooletuppumus, fistul, imperforate päraku ja käärsoole atreesia .; Operatsioon on sageli vaja korrigeerida anatoomiline probleeme seedetrakti alumises .; Mõned anatoomiline probleeme seedetrakti alumises saab korrigeerida ilma operatsiooni ja teised taanduvad ilma ravita või kunagi tekitada probleeme.