Anagreliidvesinikkloriidi

Therapeutic Klass: trombotsüütide redutseerija

Kasutab Anagreliidvesinikkloriidi

Anagreliidvesinikkloriidi on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest Anagreliidvesinikkloriidi järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon Anagreliidvesinikkloriidi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga võiski lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga võiski eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate Anagreliidvesinikkloriidi, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades Anagreliidvesinikkloriidi

Kasutades Anagreliidvesinikkloriidi mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades anagreliidi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks võiski. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke Anagreliidvesinikkloriidi täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada riski kõrvalmõjude eest.

Te võite võtta Anagreliidvesinikkloriidi koos toiduga või ilma.

Annus Anagreliidi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid võiski. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse võiski, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et Anagreliidvesinikkloriidi töötab korralikult. Vereanalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi. Sul on ka vaja on EKG testi (elektrokardiogramm), et kontrollida oma südame rütmi.

Anagreliidvesinikkloriidi võib põhjustada soovimatut mõju südamele. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on valu rinnus, survetunne või ebamugavustunne, vähenenud uriinieritus, laienenud kaela veenid, äärmine väsimus, kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus või impulss, valu või ebamugavustunnet kätes, lõualuu tagasi või kaela, iiveldus või oksendamine, higistamine, näo, sõrmed, jalad või sääred, hingamisraskused või kaalutõusu. Need võivad olla sümptomid tõsine südamehaigus.

Anagreliidvesinikkloriidi võib suurendada verejooksu. Pöörduge arsti poole, kui teil või teie lapsel märkate ebatavalist verejooksu või veritsust, must, tõrva meenutav väljaheide, veri uriinis või väljaheites või punetavad laigud nahal.

Võta kohe oma arstile, kui teil on mingeid muutusi oma südamerütmi. Sa võid tunda pearinglust või minestada, või siis võib olla kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või keegi teie pereliikmetest on esinenud südame rütmihäired probleem nagu QT pikenemist.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on hingamisraskused, köha, palavik, kiire pulss, või õhupuudus. Need võivad olla sümptomid tõsine kopsuprobleem.

Õige kasutamine võiski

Ärge lõpetage Anagreliidvesinikkloriidi äkki, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Teil võib tekkida vajadus väheneb aeglaselt annust enne ravi täielikult. Selleks paneb trombotsüütide tase veres kiiresti kasvama.

Ärge võtke aspiriini või aspiriini sisaldavaid tooteid, kuna need võivad mõjutada ka teie vereliistakute. Ärge kasutage mingeid muid ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Anagreliidvesinikkloriidi

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Trombotsüteemia Agrylin, PegIntron, alfa-2b

Anagreliidvesinikkloriidi kõrvaltoimed

Anagreliidvesinikkloriidi