anaboolne steroid (suu kaudu, parenteraalselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda sagedamini kui teie arst määras. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Selleks, et seda ravimit korralikult töötada, on oluline, et te järgite dieedi kõrge valkude ja kaloreid. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Arst võib ravi jätkata, kuni kaksteist nädalat. Pärast nelja nädala pikkune vaheaeg, saamata seda ravimit, võib arst taha, et sa korrata vältel.

ladustamine

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate selle ravimi annuse ja annustamise ajakava on

Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.