an-DTPA

Therapeutic Klass: diagnostiline aine, Radiofarmatseutikume Imaging

Kasutab An-DTP

Tehneetsiumi Tc 99m pentetate süstimine on radioaktiivse ravimi. Radiofarmatseutikume on radioaktiivsed ained, mida võib kasutada, et leida ja ravida teatud haigusi või funktsioonide uurimisega organismi elundeid.

Tehneetsiumi Tc 99m pentetate süsti kasutatakse, et aidata oma arsti näha pilti neerusid ja hinnata, kui hästi nad töötavad. Samuti kasutatakse, et aidata oma arsti näha pilti oma aju.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all ning arst erikoolituse nukleaarmeditsiini.

Otsustades kasutada diagnostiline test, mis tahes riske test tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Ka teised asjad võivad mõjutada testi tulemusi. Selle katse järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju tehneetsiumiks Tc 99m pentetate süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju tehneetsiumiks Tc 99m pentetate süsti eakatel patsientidel.

Enne kasutades-DTP

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada seda diagnostiline test. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tehneetsiumiks TC 99m pentetate. See ei pruugi olla omased An-DTPA. Palun lugege hoolikalt.

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid enne, kui olete aju või neeru lugema.

Sa pead urineerida kohe ja nii tihti kui võimalik, 4 kuni 6 tundi pärast ravimi kasutamist. Joo palju vedelikku enne ja pärast seda ravimit, et sa ei liigu enam uriiniga.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult, kui olete selle ravimi saamist. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada.

Selle ravimi kasutamise ajal, siis võib kiirgust. Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selles.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine tehneetsiumiks TC 99m pentetate

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal-DTP

An-DTP kõrvaltoimed