amüülnitritiga (sissehingamise) ettevaatusabinõud

Ärge võtke sildenafiil (nt Viagra), kui te kasutate seda ravimit. Kui sildenafiili võetakse koos amüülnitritiga kombinatsioon võib alandada vererõhku ja põhjustada peapööritust, peapööritus või minestamine. Mõningatel juhtudel sildenafiili võetakse koos sellega seotud nitraadid on põhjustanud surma.

Amüülnitritiga on väga tuleohtlik. Hoia eemale kuumusest või lahtisest tulest, eriti kui purustamine kapsel. Amüülnitritiga võib süttida väga lihtsalt ja põhjustada tõsiseid põletushaavu.

Peapööritus või peapööritus võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata, aga kui probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Alkoholi tarbimine kui te võtate seda ravimit võib teha pearinglus või peapööritus hullemaks ja võib põhjustada tõsist vererõhu langust. Kontrollige koos oma arstiga enne joomist alkohoolsed joogid.

Pärast seda, kasutades annuse amüülnitritiga, võite saada kerge peavalu, mis kestab lühikest aega. See on sage kõrvaltoime ja ei ole vaja muretseda. Samas, kui see mõju jätkub, või kui peavalu on raske, pidage nõu oma arsti.