amturnide

Mis on Amturnide?

Amlodipiini on rühm ravimeid, mida nimetatakse kaltsiumikanali blokaatorid. Amlodipiini lõõgastab (laiendab) veresooni ja parandab verevarustust.

Hüdroklorotiasiid tiasiiddiureetikumiga (vesi pill), mis aitab ära hoida oma keha neelavad liiga palju soola, mis võib põhjustada vedelikupeetust.

Amturnide kasutatakse kõrge vererõhu (hüpertensiooni). Ravim manustatakse tavaliselt pärast teiste vererõhuravimid on proovitud ilma edukas ravi sümptomeid.

oluline info

Amturnide võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Te ei tohiks kasutada Amturnide kui sa ei suuda urineerida või kui te olete allergiline sulfaate narkootikume.

Ärge kasutage Amturnide kui te olete rase. Loobuge ja rääkige sellest oma arstile kohe, kui teil rasestuda.

Kui teil on diabeet, siis ei tohiks seda ravimit kasutada koos teatud südame ja vererõhuga ravimid (nt Accupril, Benicar, Capoten, Cozaariga Diovan, Lotensin, Mavik, Prinivil, Vasotec ja paljud teised).

Enne ravimi võtmist

Enne kui võtate Amturnide, rääkige sellest oma arstile, kui teil on neeru- või maksahaigus, glaukoom, luupus, astma, südame paispuudulikkus, stenokardia (valu rinnus), südame isheemiatõbi, mis on elektrolüütide tasakaalu häireid (nagu madal kaaliumi või magneesiumi), penitsilliin allergia, kui te olete madala soolasisaldusega dieedil või kui teil on kunagi tekkinud allergiline reaktsioon vererõhu ravimeid.

Teie valu rinnus võib halveneda, kui te esimest korda alustate Amturnide või kui teie annust suurendada. Helistage oma arstile, kui teie valu rinnus on raske ja pidev.

Te ei tohi võtta Amturnide kui te olete allergiline aliskireeni, amlodipiini või hüdroklorotiasiidi või kui

te ei suuda urineerida; või

te olete allergiline sulfaate narkootikume.

Kui teil on diabeet, siis ei tohiks kasutada Amturnide koos teatud südame ja vererõhuga ravimid, nagu näiteks

azilsartan (Edarbi, Edarbyclor) kandesartaaniks (Atacand), eprosartaanist (Teveten) irbesartaani (Avapro, Avalide) losartaan (Cozaariga Hyzaar) olmesartaaniks (Azar, Benicar), valsartaan (Diovan, Exforge Tribenzor), telmisartaan (Micardisega ); või

benasepriilil (Lotensin), kaptopriilil (Capoten, Capozide), enalapriili (Vasotec, Vasoretic), fosinopriiliga (Monopril), lisinopriil (Prinivil, Zestoretic, Zestril), moeksipriil (Uniretic, UNIVASC), perindopriili (Aceon), kvinapriilravi (Accupril, Accuretic ), ramipriil (Altace®) või trandolapriiliga (Mavik, Tarka).

Võib ka olla, et vältida nende ravimite võtmine koos Amturnide kui teil on neeruhaigus.

Veendumaks Amturnide on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

neeruhaigus (või kui te saate dialüüsi)

maksahaigus

südamehaigus või enne infarkti

südame isheemiatõbi (veresoonte lupjumise)

glaukoom

astma või allergia

podagra

süsteemne erütematoosluupus (SLE)

elektrolüüt tasakaaluhäireid (nt madal kaaliumi või magneesiumi veres)

Kuidas ma peaksin Amturnide?

kui te olete madala soolasisaldusega dieedil; või

kui teil on kunagi tekkinud allergiline reaktsioon penitsilliinide või vererõhu ravimeid.

Valitsus raseduse kategooria D. Ärge kasutage, kui olete rase. Ravimi kasutamise lõpetamist ja rääkige sellest oma arstile kohe, kui teil rasestuda. Amturnide võib põhjustada vigastusi või surma sündimata lapsele, kui te võtate ravimit ajal oma teisel või kolmandal trimestril. Kasutage rasestumisvastaseid.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ei ole teada, kas see ravim eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita selle ravimi kasutamise ajal.

Ära anna Amturnide kellelegi alla 18-aastastel ilma arsti poole.

Võtke Amturnide täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Teil võib olla väga madal vererõhk Selle ravimi võtmise ajal. Helistage oma arstile, kui olete haige oksendamine või kõhulahtisus või kui te tunnete väga uimane.

Teie vererõhku tuleb sageli kontrollida.

Kui teil on vaja operatsiooni või meditsiinilised analüüsid, öelge kirurgile, et te kasutate Amturnide. Teil võib tekkida vajadus ravimi kasutamise lõpetamist lühikest aega.

Hoia kasutades Amturnide vastavalt juhendile, isegi kui te tunnete hästi. Kõrge vererõhk on sageli ilma sümptomiteta. Teil võib tekkida vajadus kasutada vererõhku ravim oma ülejäänud elu.

Hoidke Amturnide originaalpakendis toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Tavaline annus täiskasvanutele hüpertensiooni

Amturnide doseerimisinfo

Algannus: 1 tablett suu kaudu iga päev; Annus võib suurendada pärast 2 nädalat kestnud ravi .; Maksimaalne annus: aliskireeni / amlodipiini / hüdroklorotiasiidi 300/10/25 mg suukaudselt iga päev; Kommentaarid; -Amturnide Võib asendada saavatel patsientidel aliskireeni, amlodipiini ja hüdroklorotiasiidi eraldi tablettidena .; Tabletid tuleb võtta samamoodi iga päev, kas koos või ilma sööki. (Kõrge rasvasisaldusega toite vähendada aliskireeni imendumist).

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Tavapärane Eakad Annuse hüpertensiooni

Patsiendid suurem või võrdne 75-aastastel peaks algama amlodipiini 2,5 mg, tugevusele mis ei ole kättesaadav sellises Amturnide tablett.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Amturnide?

Ärge kasutage kaaliumisisaldusega toidulisandeid või soolaasendajates kui te võtate seda ravimit, kui arst ei ole seda soovitanud.

Vältida koos toite, mis on kõrge rasva, mis võib raskendada keha absorbeerida aliskireeni.

Vältige alkoholi joomist. See võib veelgi alandada vererõhku ja võib suurendada mõningaid kõrvaltoimeid seda ravimit.

Vältige liiga kiire istuvast või lamavast asendist, või võite tunda pearinglust. Tõuse aeglaselt ja ennast tasakaalustada, et vältida kukkumist.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Amturnide: lööve; oksendamine, kõhuvalu; pearinglus, hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Teie valu rinnus võib halveneda, kui te esimest korda alustada ravimi võtmist või kui teie annust suurendada. Rääkige oma arstile, kui teie valu rinnus on raske ja pidev.

Helistage oma arstile, kui teil on

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

vähe või üldse mitte urineerimisel

silmavalu, nägemishäired

naatriumi madalad tasemed kehas – peavalu, segadust, segane kõne, nõrkus, oksendamine, koordinatsiooni kadumine, tunne ebakindel

kõrge kaaliumi – aeglane südame löögisagedus, nõrk pulss, lihasnõrkus, värin)

madal kaaliumi – segadust, ebaühtlane pulss, äärmuslik janu, sagenenud urineerimine, jalg ebamugavust, lihasnõrkus või lonkama tunne

luupusesarnaseid sümptomid – liigesevalu palavik, naha haavandid, liblikas-kujuline nahalööve oma põsed ja nina, tuimus või kahvatu välimus sõrmede või varvaste

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimustunne, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad); või

raske nahareaktsioon – palavik, kurguvalu, turse näo või keele turse, põletavad oma silmi, nahka valu, millele järgneb punane või lilla nahalööve, mis levib (eriti näo või ülakeha) ja põhjuste villid ja koorimine.

Ühine Amturnide kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

paistetus käte, pahkluude või jalgade

peavalu, peapööritus, väsimus

köha

kõhulahtisus; või

külmetushaiguse sümptomid nagu nohu, aevastamine, kurguvalu.

Amturnide kõrvaltoimeid

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Millised teised ravimid mõjutavad Amturnide?

Amturnide (aliskireeni / amlodipiini / hüdroklorotiasiidi)

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal aliskireeni, amlodpine ja hüdroklorotiasiidi, eriti

seeneravim

südame- või vererõhu ravimid

barbituraadi – amobarbital, fenobarbitaal, sekobarbitaal ja teised

kolesterooli meditsiin – atorvastatiin (Lipitor), simvastatiin (Zocor), kolestüramiin või colestipol

tsüklosporiin

diureetikum ehk “vett pill”

HIV või AIDS ravim (indinaviir, ritonaviir ja teised)

insuliini või suukaudsete diabeedi ravim

liitium

narkootilisi valuvaigisteid (OxyContin, Vicodini, fentanüül, ja paljud teised)

kaaliumi täiendada näiteks K-Dur, Klor-Con

soolaasendajates mis sisaldavad kaaliumi; või

Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (mittesteroidsed põletikuvastased ravimid) – aspiriin, ibuprofeen (Advil, Motrin), naprokseen (Aleve), tselekoksiib, diklofenak, indometatsiin, meloksikaami ja teised.

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda Amturnide, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

3.01.2014-05-30, 04:27:48

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Kõrge vererõhk lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, hüdroklorotiasiidi, losartaan, furosemiid, atenolooli, Lasix, Norvasc, Diovan, valsartaani, enalapriil, Toprol-XL, Benicar, Cozaariga Lopressor, Bystolic, irbesartaani Vasotec, Avapro, hüdroklorotiasiidi / lisinopriil, Dyazide , Zestril