amoksitsilliin (suukaudne) ettevaatusabinõud

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on nahalööve, sügelus, õhupuudus; hingamisprobleemid; neelamisraskused; või turse käed, nägu, suu või kurgu pärast teie või teie laps saab seda ravimit.

Amoksitsilliin võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate ravimi võtmise. Ärge võtke ravimit või anda ravimit lapsele kõhulahtisuse ilma arstiga. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, rääkige arstile, kes vastutab, et teie või teie laps kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Mõnel noortel patsientidel, hammaste värv võib muutuda, kui kasutate seda ravimit. Hambad võivad ilmuda on pruun, kollane või hall plekke. Selle ennetamiseks, harja ja hambaniiti hambaid regulaarselt või on hambaarst puhastada hambaid.

Rasestumisvastaseid tablette ei pruugi, kui te kasutate seda ravimit. Et hoida rasestumise, kasutada teist rasestumisvastast koos oma rasestumisvastaseid tablette. Muud hulka kondoomi, diafragma või rasestumisvastane vahu või geeliga.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.