Ammooniummolübdaadil (veeni süstimine liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Keha vajab molübdeen normaalseks kasvuks ja tervise. Patsientidele, kes ei suuda saada piisavalt molübdeeni oma regulaarne toitumine või kellel on vaja rohkem, molübdeen toidulisandeid võib olla vajalik. Nad on üldiselt võetud suu multivitamiini / maavarade tooteid, kuid mõned patsiendid võivad neid saada süstimise teel. Molübdeen on osa teatud ensüümide, mis on olulised mitmed organismi funktsioone.

Puudus molübdeeni on haruldane. Kui keha ei saa piisavalt molübdeeni, teatud ensüümide vaja organi poolt on mõjutatud. See võib kaasa tuua kuhjumine soovimatuid aineid mõned inimesed.

Süstitavad molübdeen manustada ainult või järelevalve all oma tervishoiutöötaja.

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

lahendus

Summa molübdeen toidus sõltub pinnase, kus toitu kasvatatakse. Mõned mullad on rohkem molübdeeni kui teised. Hernes, uba, teraviljatooted, lehtköögiviljad ja madala rasvasisaldusega piim on head allikad molübdeen.

Tähtsust Dieet

Ööpäevane kogus molübdeeni vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

Kuna puudumine molübdeeni on haruldane, puudub RDA või RNI ta. Järgmised päevadoosi arvatavasti palju suurema üksikisikute

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid