amifostiin (intravenoosselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Amifostiin kasutatakse, et aidata vältida või vähendada mõningaid kõrvaltoimeid neerudele ja süljenäärmed, mis on tingitud tsisplatiini (vähi ravim) või kiiritusravi.

Amifostiin tuleb anda ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutamine ei kuulu toote märgistusel, amifostiin kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Pulber süstelahuse

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju amifostiin lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Allergia

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga amifostiin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud südame, maksa või neeruhaigus, mis võivad nõuda annuse kohandamisel saavatel patsientidel amifostiin.

pediaatriline

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Muud koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Teisi terviseprobleeme

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas või vähiravi keskus. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Seda ravimit manustada enne tsisplatiini ravi või kiiritusravi. Te võite saada ka teisi ravimeid, mis aitavad vältida iiveldust ja oksendamist.

Joo palju vedelikku 24 tunni jooksul enne saavad amifostiin.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused võimaldavad muutusi oma doosi. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Madal vererõhk (hüpotensioon), võib tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid: nägemise hägustumine; segadust, tõsine pearinglus, nõrkus või peapööritus, kui tõuseb püsti lamavast või istuvast asendist äkki; higistamine või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on lööve huultel või suus; punane nahakahjustused kohta peopesadel või jalataldadel; haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui olete selle ravimi saamist.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused; tahes turse käed, nägu, või suhu või valu rinnus pärast saate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada iiveldust ja / või oksendamist enamik inimesi, mõnikord isegi pärast ravimid ära hoida. Küsige oma arsti või õde umbes muul viisil kontrollida neid kõrvaltoimeid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.