amfetamiini (suukaudne) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda ravimi töötab korralikult. Veri ja vererõhk katseid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude. Arst võib mõnikord ravi lõpetada kontrollida sümptomeid ADHD

Sa ei tohi seda ravimit, kui olete kasutanud ravimit depressiooni nimetatakse MAO inhibiitor (MAOI), nagu Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate® viimase 14 päeva jooksul.

See ravim võib põhjustada tõsiseid südame või veresoonte probleeme. See võib olla tõenäolisem patsientidel, kellel on perekonnas esinenud südamehaigusi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus, hingamisraskused või minestamine Selle ravimi võtmise ajal.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie perekonnas märkate ebaharilikke muutusi käitumises, nagu suurenenud agressiivsus, vaenulikkus, ärrituvus või ärrituvus. Rääkige oma arstile, kui teil on hallutsinatsioonid või ebatavalised mõtted, eriti kui need on uued või halveneb kiiresti.

See ravim võib põhjustada aeglase kasvu. Kui teie laps kasutab seda ravimit, arst vaja jälgida oma lapse pikkuse ja kaalu.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel tunda petliku mulje heaolu või saada pearinglust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. See võib põhjustada ka nägemise ähmastumist või teisi nägemishäireid. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

See ravim võib põhjustada Raynaud fenomen, mis on probleem vereringet sõrmedes või varvastes. Rääkige oma arstile, kui teil on kihelus või valu, külma tunne, kahvatus või nahavärvi muutused sõrmede või varvaste eriti kokkupuutel külma. Helistage oma arstile kohe, kui teil on seletamatu haavandid või haavandid sõrmede või varvaste.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Vältige alkoholi tarbimist ravimi võtmise ajal.

Kasutada suurendavate ravimitega mao- või uriini aluselisus, nagu naatriumvesinikkarbonaat, atsetasoolamiidi ja mõned tiasiiddiureetikumideks tuleks vältida.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimid, taimsed või vitamiine ja meditsiinis söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme.