ambien op suulise

Therapeutic Klass: Nonbarbiturate uinutite

Kasutab Ambien CR

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju zolpideem lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga zolpideem eakatel. Kuid segasus, peapööritus, kukkumist on tõenäolisem eakatel, kes on tundlikumad kui noorematel täiskasvanutel mõjudele solpideem.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades Ambien CR

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad zolpideem. See ei pruugi olla omased Ambien CR. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui liiga palju tegemist, võib see muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust).

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võtke zolpideem vahetult enne magamaminekut, kui oled valmis magama minna. See ravim toimib väga kiiresti panna teid magama.

Neelake laiendatud vabastav tablett tervikuna. Ärge jagage, purustada ega närida.

Ärge kasutage seda ravimit, kui teie ajakava ei võimalda teil saada terve öö magada (7-8 tundi). Kui sa pead ärkama enne seda, siis võib jätkata uimaseks ja võib tekkida mäluprobleemid, sest ravimi toimet ei ole olnud aega Kustumatu.

Zolpideem ei tohiks võtta koos toiduga või kohe pärast sööki. See toimib kiiremini, kui te võtate seda tühja kõhuga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kasutage seda ravimit ainult siis, kui te ei saa magada. Sa ei pea hoidma ajakava võtmist.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine zolpideemi

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Zolpideem võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, nõgestõbi, hingamis- või neelamisraskused või mis tahes turse käed, nägu, suu või kõri turse, kui te kasutate seda ravimit.

Kui te arvate, on vaja võtta zolpideem rohkem kui 7 kuni 10 päeva, siis kindlasti rääkige sellest oma arstile. Unetus, mis kestab kauem kui see võib olla märk teise meditsiiniline probleem.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel, eriti vanemate inimeste, unine, uimane, uimasust, kohmakas või labiilne, või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Kuigi zolpideemi võtta enne magamaminekut, siis võivad mõned inimesed tunda unisust või uimasust tõustes. Ka see ravim võib põhjustada kaheli nägemine või teised nägemishäired, või raskeid vigastusi (nt reieluukaelamurdude, raske verejooks peas). Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või mitte märguanne või mitte nägema hästi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ambien CR

Kui teil tekib ebaharilik ja kummalised mõtted või käitumine võtmise ajal zolpidem olla kindel, et arutada oma arstiga. Mõned muudatused, mis on tekkinud inimestel, kes seda ravimit on nagu need on näha inimesi, kes joovad alkoholi ja siis tegutseda viisil, mis ei ole normaalne. Muud muutused võivad olla ebatavaline ja äärmuslik, nagu segadus, depressiooni süvenemine, hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas), suitsiidimõtete ja ebatavaliste põnevust, närvilisus või ärrituvus.

See ravim võib põhjustada teil teha asju, kui sa pole veel magama, et sa ei mäleta järgmisel hommikul. On võimalik, siis võiks sõita autoga, sleepwalk, seksida, helistada, või valmistada ja süüa, kui olete magab või ärkvel. Rääkige oma arstile, kui te teada, et see on juhtunud.

Ärge muutke annust ega lõpetage see ilma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikku lõpetamist. Peatumine seda ravimit äkki võib põhjustada tühistamise kõrvaltoimeid.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi selle ravimi saada hädaabi korraga. Võttes üledoosi zolpideemi või võtta alkoholi või teiste kesknärvisüsteemi pärssivate koos zolpideem võib põhjustada hingamisprobleeme ja teadvusetus. Mõned üleannustamise nähud on raske uimasus, tugev iiveldus või oksendamine, uskumatud ja rahutu hingamine.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Ambien CR kõrvaltoimed

Ambien CR (zolpideem)

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 4 Mõned võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Unetus melatoniini, lorasepaam, amitriptüliin, Ambien, Ativani, zolpidem difenhüdramiini, temasepaam doxepin, Elavil, Lunesta Restoril, eszopiklooni, Belsomra, Sonata, Rozerem, triasolaam, zaleplooniks, Silenor, Halcion, doksülamiini, Dalmane, ramelteon, 5-HTP Tylenol PM