Alzheimeri tõbi juhend – põhjused, sümptomid ja ravivõimalused

Mis see on?

Alzheimeri tõbi (AD) on kaotus ajufunktsioonide et süveneb ajas. See on dementsuse vormi .; Alzheimeri tõbi kahjustab aju intellektuaalse funktsioone. Lühiajaline mälu on sageli mõjutatud alguses. Järk-järgult muude intellektuaalse funktsioonid halvenevad. Kohtuotsus on langenud. Enamik inimesi arenenud AD kaotavad võime teha igapäevaseid tegevusi .; Alzheimeri algab tavaliselt pärast 60. eluaastast vahetevahel, see mõjutab nooremaid inimesi .; Teadlased ei ole kindel, mida põhjustab sümptomeid AD. Alzheimeri tõvega patsientidel arendada liigset hoiuste kaks valgud oma ajusid. Teadlased usuvad, et need valgud moonutada ajurakkude omavahelise suhtlemise .; Keemilise nimega atsetüülkoliini võivad samuti osaleda. See aitab vahendavad ajurakke. Tasemed atsetüülkoliini hakkavad langema patsientidel AD. See võib lisada suhtlemisprobleemid vahel ajurakke .; Lõpuks ajurakke ise on mõjutatud. Nad hakkavad närtsima ja surevad .; Järgmised faktorid võivad suurendada teie risk Alzheimeri tõbi; Age. Risk suureneb vanusega .; Perekonna ajalugu. Kui teie pereliikmetel, eriti vanemate või õdede-vendade, on või on olnud AD, oma risk suureneb .; Geneetilised tegurid. Pärib teatud geenid suurendab riski.

Sümptomid

Alzheimeri tõbi on progresseeruv haigus .; In esimestest etappidest AD; Uus või viimaste mälestused on raske meenutada .; On raske õppida ja säilitada uut informatsiooni.

diagnoos

Isik Alzheimeri sageli ei tunne, et probleem on olemas. Tavaliselt pereliikmed ja lähedased sõbrad märkama unustamine ja muutusi käitumises.

Kui kaua see kestab?

Alzheimeri tõbi on pöördumatu. Kui diagnoos on tehtud, vaimse funktsiooni tavaliselt väheneb kuni surmani.

Kuidas seda vältida tervisliku seisundi

Ei ole nii, et vältida Alzheimeri tõbi.

Kuidas ravida seda tervisliku seisundi

Ei ole ravi Alzheimeri tõbi. Ravi eesmärgiks on juhtida sümptomid ja aeglustada haiguse progresseerumist.

Kui külastada arsti

Helistage oma arstile, kui teil või pereliikmel on mis tahes järgmised probleemid

prognoos

Nr ravimeid saab ravida Alzheimeri tõbe. Aga pere toetus ja ravimid võivad aidata isik säilitada võime sooritada igapäevaseid tegevusi ja leevendada käitumise probleeme. Need meetmed võivad aidata võimaldab kannatanu jääb oma kodus.