Alzheimeri: ravimid aitavad hallata sümptomid

Memantiini hilisemates etappides

Memantiinitabletid (Namenda) on heaks kiitnud FDA mõõduka kuni raske Alzheimeri tõve raviks. See toimib tegevust reguleerivad glutamaat, messenger keemilise laialt seotud aju funktsioone – sealhulgas õppimise ja mäluga. See on võetud pill või siirupit. Sagedased kõrvaltoimed on pearinglus, peavalu, segasusseisund ja rahutus.

Kui lõpetada Alzheimeri ravimid

Kuna memantatiinile esialgse heakskiidu mõõduka kuni raske Alzheimeri tõve, teadlased on läbi täiendavaid uuringuid, et kindlaks teha, kas memantatiinile võib aidata ka varasematel etappidel. Aga see kõik ei lisatööd näitab, et memantatiinile on mingit kasu kerge Alzheimeri tõbi.

Kuna Alzheimeri tõbi on progresseeruv haigus, sümptomid ja ravi plaan muutub aja jooksul. Kui te võtate Alzheimeri tõve ravimi pidev ülevaade oma ravi plaan hõlmata koostööd oma arstiga, et otsustada, kui kaua te peate jätkama oma ravi.

See võib olla raske öelda, kas Alzheimeri ravimid aitavad, sest nende mõju on tavaliselt tagasihoidlik. Teiselt poolt, see on raske teada, kuidas rasked sümptomid võivad olla ilma oma ravimeid.

Kui te lõpetate Alzheimeri tõve ravimiga ja kogeda järsk langus teie seisund, võtke ühendust oma arstiga. Ta võib soovitada taaskäivitamist ravimeid.

külastada oma arsti