Alzheimeri ravi: milline on silmapiiril?

Võttes eesmärgiks on laigud

Vaatamata paljudele paljulubavad juhtmetega, uute raviviiside Alzheimeri aeglased tekkima.

Hoides tau tangling

Praegune Alzheimeri ravi ajutiselt parandada sümptomeid mälukaotus ja probleeme mõtlemist ja põhjendusi.

vähendades põletikku

Need Alzheimeri ravi tulemuslikkuse suurendamiseks kemikaalide aju, mis kannavad informatsiooni ühest ajurakkude teise. Kuid need ravimid ei lõpe aluseks langust ja surma ajurakke. Kuna üha rakud surevad, Alzheimeri tõbi edeneb.

Eksperdid on ettevaatlikult lootusrikas haigestuda Alzheimeri ravi, mis võib peatada või oluliselt aeglustada Alzheimeri tõve progressiooni. Üha mõista, kuidas haigus häirib aju on viinud potentsiaali Alzheimeri ravi, mis lühise põhi haiguse protsesse.

Future Alzheimeri ravi võib olla kombinatsioon ravimeid, sarnaselt ravi paljude vähkide või HIV / AIDS sisaldada enam kui ühte ühendit.

Järgmised ravivõimalused on ühed strateegiad praegu uuritakse.

Mõned uued Alzheimeri ravi väljatöötamisel sihtmärgiks mikroskoopilised tükke valgu beeta-amüloid (laigud). Naastud on iseloomulik märk Alzheimeri tõbi.

Strateegiad on suunatud beeta-amüloid hulka

Värbamine immuunsüsteemi. Mitmed ravimid – tuntud monoklonaalsed antikehad – võib takistada beeta-amüloid kokkukleepumist arvesse laigud ja aitab keha puhastada beeta-amüloid ajust. Monokloonsed antikehad jäljendada antikehad keha loomulikult toodab osana oma immuunsüsteemi vastus okupatsioonivõimudele või vaktsiine.

Hiljutised uuringud on monoklonaalne antikeha solanezumab leidnud võimaliku kasu ka kerge Alzheimeri tõbi. Ravimi näis olevat tõhusam, kui seda anti varem haiguse kulgu. Ravim tundus ohutu uuemate teadusuuringute. Edasised uuringud on töötab.

Aducanumab on teine ​​ravim, mis on andnud häid eeluuringud. Rohkem uuringud on käimas selle ravi.

Ennetamine hävitamine. Mitu aastat tagasi, teadlastele teada, et beeta-amüloid suhtleb teise valku nimega Fyn. Koos beeta-amüloidi, Fyn on üle-aktiveeritud, mis vallandab hävitamine seoseid närvirakkude (sünapside) ajus.

Ravim oli esialgu võimalik vähiravi – saracatinib – on praegu katsetatakse Alzheimeri tõbi.

Hiirtel ravimi välja lülitatud Fyn, mis võimaldas sünapside taas töötada ja loomadel tekkis ümberpööramist mõned mälukaotus. Inimese kohtuprotsessi on praegu pooleli.

Tootmise blokaatorid. Need ravid võivad vähendada beeta-amüloidi moodustatud ajus. Uuringud on näidanud, et beeta-amüloidi on toodetud “vanema valk” kahes etapis teostatakse erinevate ensüümidega.

Mitmed eksperimentaalsed narkootikume eesmärk blokeerida aktiivsus nende ensüümide. Nad tuntakse beeta- ja gamma-sekretaasi inhibiitorid.

Oluline ajurakkude transpordisüsteemi variseb, kui valku nimega tau kergitab arvesse mikroskoopilisi kiude nimetatakse probleemideta, mis on veel üks ühine aju ebanormaalsust Alzheimeri tõbi. Teadlased otsivad aitab vältida tau teket probleemideta,.

Tau agregatsiooni inhibiitorid ja tau-vaktsiinid on praegu kliinilistes uuringutes uuritud.

Alzheimeri põhjused kroonilise, madala ajurakkude põletik. Teadlased uurivad, kuidas ravida põletikulisi protsesse tööl Alzheimeri tõbi.

Teadlased uurivad ka diabeedi ravimi pioglitasoon (Actos), sest see võib vähendada beeta-amüloidi ja põletiku ajus.

külastada oma arsti