Alvesco’t (tsiklesoniidiga) kasutab annuse kõrvaltoimed

Mis on Alvesco’t?

Alvesco’t kasutatakse, et vältida astmahoo raviks täiskasvanutel ja lastel, kes on vähemalt 12 aastat. Kui kasutatakse regulaarselt, nagu arst on teile tervishoiuteenuse osutaja, see aitab vältida ja kontrollida astma sümptomeid.

Alvesco’t võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Alvesco’t sissehingamisel ei tööta piisavalt kiiresti ravida astmahoo. Kasutage ainult kiiresti tegutsedes sissehingamisel ravim astmahoo. Rääkige oma arstile, kui tundub, nagu astma ravimeid ei tööta nii hästi.

oluline info

Steroidravimit võib nõrgestada immuunsüsteemi, muutes selle lihtsamaks, et saada nakkuse. Steroidid võib halveneda ka nakkus teil juba on, või uuesti aktiveerida nakkus teil on hiljuti olnud. Enne Alvesco’t, rääkige sellest oma arstile kõigist haigustest või infektsioon olete olnud viimasel mitu nädalat.

Enne Alvesco’t, rääkige sellest oma arstile, kui teil on tuberkuloos, nakkushaigus suus või kurgus (näiteks soor), glaukoom või on esinenud katarrakti, herpespõletikku silmad, või isikliku või osteoporoosi esinemine perekonnas.

Kui kasutate ka steroidravimit ei lõpe steroidi kasutamist äkki või siis võib tekkida ebameeldivad sümptomid. Arutage arstiga, kuidas kasutada vähem steroidi enne ravi täielikku lõpetamist. Helistage oma arstile kohe, kui teil on tunne, et Alvesco’t sissehingamisel muudab seisundi halvemaks.

Vältida lähedal inimesi, kes on haiged või on infektsioonid. Helistage oma arstile ennetavat ravi, kui olete kokku puutunud tuulerõuged või leetrid. Need tingimused võivad olla rasked või isegi surmavad inimesed, kes kasutavad steroidravimit.

Enne Alvesco’t

Te ei tohiks kasutada Alvesco’t kui te olete allergiline tsiklesoniidiga.

Steroidravimit võib nõrgestada immuunsüsteemi, muutes selle lihtsamaks, et saada nakkuse või süvenemise nakkus teil juba on või on hiljuti olnud. Rääkige oma arstile kõigist haigustest või infektsioon olete olnud viimasel mitu nädalat.

Veendumaks Alvesco’t on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

tuberkuloosi

infektsiooni suus või kurgus (näiteks soor)

glaukoom või on esinenud katarrakti

herpespõletikku silmad; või

isiklikku või osteoporoosi esinemine perekonnas.

Valitsus raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas Alvesco’t kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ei ole teada, kas tsiklesoniidiga sissehingamisel imendub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Alvesco’t võib mõjutada lapse kasvu. Rääkige oma arstiga, kui te arvate, teie laps ei kasva normaalne kiirus selle ravimi kasutamise ajal.

Alvesco’t täpselt nii, nagu see oli kirjutatud teile. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Alvesco’t ei tööta piisavalt kiiresti ravida astmahoo. Kasutage ainult kiiresti tegutsedes sissehingamisel ravim astmahoo. Rääkige oma arstile, kui tundub, nagu astma ravimeid ei tööta nii hästi.

Alvesco’t kaasas patsiendi juhised ohutuks ja tõhusaks kasutamiseks ning juhiseid kruntimine inhalaatori. Järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Alvesco’t on kõige sagedamini kasutatav kord päevas, hommikul või õhtul. Järgige oma arsti juhiseid. Loputage suud pärast sissehingamist seda ravimit.

Alvesco’t inhalaatorit tuleb kruntida enne esimest kasutamist või iga kord, kui ei ole kasutanud inhalaatorit 10 päeva või kauem. Juhiseid, kuidas peaminister inhalaatori, vaadake patsiendi juhiseid oma ravi.

See võib kesta kuni 4 nädalat enne haigusnähtude parandada. Jätkake ravimi kasutamist vastavalt juhistele ja rääkige oma arstiga, kui sümptomid ei parane.

Teie annus võib muutuda, kui teil on operatsioon, on haige, on stress, või on hiljuti olnud astmahoo. Ärge muutke ravimi annust või ajakava ilma arstiga nõu.

Kuidas ma peaksin Alvesco’t?

Helistage oma arstile kohe, kui teil on tunne, et Alvesco’t muudab seisundi halvemaks.

Sa ei tohiks enam kasutada Alvesco’t äkki. Järgige oma arsti juhiseid aheneb teie annust.

Hoidke Alvesco’t toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Hoidke seda ravimit kanister eemal lahtisest leegist ja kõrge kuumus, näiteks auto kuumal päeval. Mahuti võib plahvatada, kui see läheb liiga kuumaks. Ärge torgake ega põletada tühja inhalaator kanister.

Kasutage Alvesco’t inhalaator niipea kui see teile meenub unustatud annus. Kui on peaaegu aeg võtta järgmine annus, jätke unustatud annus vahele ja kasutada ravimit järgmisel ettenähtud aega. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Üledoos Tsiklesoniidi ei tekita arvatavasti eluohtlikke sümptomeid. Kuid pikaajaline kasutamine kõrge steroid annused võivad põhjustada selliseid sümptomeid nagu hõrenemine nahk, kerged verevalumid, muutused kuju või asukoht kehal (eriti näole, kaelale, selja ja talje), tugeva akne või näo juuksed, menstruaaltsükli probleeme, impotentsus või huvi kadumine seksi vastu.

Vältida lähedal inimesi, kes on haiged või on infektsioonid. Helistage oma arstile ennetavat ravi, kui olete kokku puutunud tuulerõuged või leetrid. Need tingimused võivad olla rasked või isegi surmavad inimesed, kes kasutavad steroidravimit.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Alvesco’t: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

vilistav hingamine, lämbumine, või teiste hingamishäirete pärast selle ravimi

bronhospasm (vilistav hingamine, pigistustunne rinnus, hingamisraskused)

haavandid või valged laigud suus või kurgus

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

nägemishäired, nagu tunnelis või ähmane nägemine; või

Mis juhtub üleannustamise korral?

halvenemist astma sümptomeid.

Ühine Alvesco’t kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

Mida tuleks vältida?

ebameeldiv maitse suus

suukuivus, põletamine või ärritust suus

vesine või kinnine nina, kurguvalu

Alvesco’t kõrvaltoimeid

kähe hääl

kerge sügelus või nahalööve

liigesevalu, seljavalu; või

peavalu.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Alvesco’ga, eriti

antibiootikum – klaritromütsiin, erütromütsiin, telitromütsiin

seenevastast ravimit – klotrimasooli, itrakonasool, ketokonasool, vorikonasool

HIV / AIDS-i ravim – atasanaviir, delavirdiiniga, indinaviir, nelfinaviir, sakvinaviir, ritonaviir (Norvir); või

antidepressant nagu nefasodoon, paroksetiin, sertraliin.

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda Alvesco’t, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

2.01.2013-06-28, 02:42:50

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Astma prednisooni, montelukast, Singulair, triamsinolooni deksametasooni metüülpredniso-, ipratropium, Dulera, Xopenex, Decadron, Breo Ellipta, Medrol Dosepak

Astma, hooldus SYMBICORTiga, albuterooliga, flutikasoon- montelukasti Singulair, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA metüülpredniso-, budesoniidi, Dulera, teofülliin

Millised teised ravimid mõjutavad Alvesco’t?

Alvesco’t (tsiklesoniidiga)