alti-piroksikaam

MSPVA-d võivad suurendada riski surmavaid tõsine südame-veresoonkonna tromboosi juhtude, müokardi infarkt ja insult. See risk võib suureneda patsientidel, südame-veresoonkonna haigused või riskifaktorite südame-veresoonkonna haigused, või kasutamise kestus. Kasuta Piroksikaami perioperatiivsete valu koronaaršunteerimise operatsioon vastunäidustatud. Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid võivad samuti suurendada riski tõsiseid seedetrakti kõrvaltoimete eriti eakatel, sealhulgas verejooksu, haavandumise ja perforatsiooni maos või sooltes, mis võib lõppeda surmaga.

Kasutab Alti-Piroksikaamile

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: Oksikaami

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Alti-Piroksikaamile

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Piroksikaami lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Piroksikaami eakatel. Kuid eakad patsiendid võivad olla tundlikumad mao kõrvaltoimeid (nt haavandid, verejooks) Piroksikaami kui noorematel täiskasvanutel ja on tõenäolisem, et on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine patsientidele saavad piroksikaam.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad piroksikaam. See ei pruugi olla omased Alti-Piroksikaamile. Palun lugege hoolikalt.

Ohutu ja efektiivne selle ravimi kasutamise kohta, ei kasuta enam seda, ei kasuta seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Kasutades liiga palju seda ravimit võib suurendada riski soovimatuid tagajärgi.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kui kasutatakse raske või jätkata artriit, seda ravimit tuleb võtta regulaarselt korrastatud arst, et see sind aidata. See ravim tavaliselt hakkab tööle 1 nädala jooksul, kuid raskematel juhtudel kuni kaks nädalat või isegi kauem võib läbida enne, kui tunnete end paremini. Ka mitu nädalat võib läbida, enne kui täit ravimi toime.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine Piroksikaami

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib tõsta riski saada südameatakk või insult. See on tõenäolisem inimestel, kellel on juba südamehaigus. Inimesed, kes kasutavad seda ravimit pikka aega võib olla ka suurem risk. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus või kõhus, iiveldus või oksendamine, valu või ebamugavustunnet kätes, lõualuu, selja või kaela, õhupuudus, segane kõne või nõrkus.

See ravim võib põhjustada mao- või soolte. Need probleemid võivad juhtuda ilma hoiatusmärgid. See on tõenäolisem, kui teil on olnud maohaavand varem, kui te suitsu ega juua alkoholi regulaarselt, on üle 60-aastased, on halb tervis, või kasutades teatud teisi ravimeid (nagu näiteks steroidide või lahjendab verd) .

Mõned võimalikud hoiatussildid tõsiseid kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida ravi ajal selle ravimiga võib sisaldada must, tõrva meenutav väljaheide, vähenenud urineerimine, kõhuvalu, nahalööve, näo, sõrmed, jalad või sääred, ebatavaline veritsus või verevalumid ebatavaline kaalutõus, oksendamine vere või materjali, mis näeb välja nagu kohvipaksu või kollane nahk või silmad. Samuti ilmnevad tõsised südameprobleemid võivad ilmneda näiteks valu rinnus, pigistustunne rinnus, kiire või ebaregulaarne südametöö, ebatavaline punetus või soojust naha, nõrkus või ebaselge kõne. Pöörduge arsti poole, kui te märkate mõnda neist hoiatussildid.

See ravim võib põhjustada ka tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Kuigi see on haruldane, võib esineda sagedamini patsientidel, kes on allergilised aspiriini või ükskõik millise mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (NSAID). Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on väga kiire või ebaregulaarne hingamine, himustama hinge või minestamine. Muud märgid võib hõlmata muudatusi värvi näonaha, väga kiire, kuid rütmihäired või impulss, lööbesarnased tursed nahal ja tursed või tursed silmalaugude või silmade ümbruses. Kui need kõrvaltoimed esinevad, saada hädaabi korraga.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõtv nahk, punased nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Alti-Piroksikaamile

Oluline on öelda oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda enne ravimi kasutamist. Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Ärge kasutage seda ravimit ajal viimase osa raseduse, kui arst on määranud.

See ravim võib põhjustada viivituse ovulatsiooni naistele ja võib mõjutada võimet saada lapsi. Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne selle ravimi kasutamist.

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mõni muu muutus tekib nägemise ajal või pärast ravi. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Enne võttes mingit operatsiooni või meditsiinilised analüüsid, rääkige sellest oma arstile, et te kasutate seda ravimit. See võib olla vajalik, et teil ravi lõpetada mõneks ajaks, või muuta mõnda teise Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid enne protseduuri.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Alti-Piroksikaamile kõrvaltoimed

piroksikaam

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin

Reumatoidartriit Humira, Plaquenil, hüdroksüklorokviini sulfasalazin, Enbrel Remicade

Osteoartroos prednisooni, naprokseen, Cymbalta, aspiriin, ibuprofeen, meloksikaami

Külmutatud õla naprokseen, ibuprofeen, diklofenak, triamsinolooni, Voltaren, Aleve