alteplaasiga, rekombinantse (intravenoosselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Alteplaasiga lahustamiseks verehüübeid, mis on moodustunud veresooned. Seda kasutatakse vahetult pärast sümptomid südameatakk tekkida parandada patsiendi ellujäämise. Seda kasutatakse ka pärast sümptomite insuldi ja raviks trombid kopsudes (kopsuemboolia).

Alteplaasiga lahustamiseks trombid torud (kateetrid), mis on paigutatud suurte veresoonte (tsentraalse veeni seadmed).

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Pulber süstelahuse

Südameatakk, insult, kopsuarteri trombemboolia-Sobivad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju alteplaasiga lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Allergia

Kesk-venoosne juurdepääs seadmetele sobivaid läbiviidud uuringud siiani pole näidanud pediaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga alteplaasiga lastel.

pediaatriline

Südameatakk, insult, kopsuarteri trombemboolia-andmed puuduvad suhete kohta vanusest mõju alteplaasiga eakatel patsientidel.

vanurite

Kesk-venoosne juurdepääs seadmetele sobivaid läbiviidud uuringud siiani pole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga alteplaasiga eakatel.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Muud koostoimed

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõela või toru paigutatakse üks teie veresooni.

Alteplaasiga võib põhjustada verejooksu, mis tavaliselt ei ole tõsine. Kuid tõsine võib tekkida verejooks mõned inimesed. Et vältida tõsise verejooksu, hoolikalt jälgida kõiki antud juhiseid oma arstiga. Liikuda nii vähe kui võimalik, ja ärge voodist ise, kui arst ei ole teil seda on kõik korras teha.

Vaata mis tahes verejooks või pihkumine nahale, nagu koha ümber süsti või kus võeti verd oma kätt. Samuti kontrolli, veri uriinis või roojamist. Kui teil on verejooks või vigastusi, rääkige oma arsti või õega kohe.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.