ALREX

Therapeutic Klass: Silmad Agent

Kasutab ALREX

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju loteprednooli lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga loteprednooli eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades ALREX

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad loteprednooli. See ei pruugi olla omased ALREX. Palun lugege hoolikalt.

Teie silma arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud. See ravim ei ole pikaajaliseks kasutamiseks.

Et kasutama silmatilku või geel

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Teie silma arst soovib uurida oma silma (de) regulaarsed külastused veenduda ravimi töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid.

Loteprednooli silmatilgad või geel ei ole mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Steroid silmatilgad võivad põhjustada glaukoomi (suurenenud rõhk silmas) või tagumise subcapsular katarakt (harvaesinev kae), kui kasutatakse liiga pikk. Aeglane või aeglane paranemine võib toimuda ka siis, kui kasutate seda ravimit pärast katarakti operatsiooni. Sa pead olema silmi regulaarselt eksamid oma arstiga, et kontrollida nende probleemidega.

Ärge kandke kontaktläätsi, kui te kasutate Lotemax® silmageel.

Kui te kasutate 0,2% loteprednooli: Kui teie silmad on punased, siis ei tohiks kannate kontaktläätsi. Kui teie silmad ei ole punased, pehmeid kontaktläätsi tuleb eemaldada enne ravimi kasutamist. Oodake vähemalt 10 minutit pärast silmatilkade kasutamist enne tagasipanekuga kontaktläätsi.

Õige kasutamine loteprednooli

Kui sa haiget oma silmaga või tekib silmapõletik, rääkige oma arstile. Teil võib tekkida vajadus muuta oma ravimit või nende kasutamine lõpetada.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad halveneb, pöörduge oma arsti poole.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ALREX

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Keratiit prednisooni, triamtsinoloon, deksametasooni, Decadron

Konjunktiviidi diklofenak oftalmoloogilised, triamsinolooni deksametasooni oftalmoloogilised, tseftriaksooni Rocephin, Lotemax’iga

Operatsioonijärgne silmapõletikku diklofenak oftalmoloogilised, prednisoloon oftalmoloogilised, ketorolaki oftalmoloogilised, Lotemax’iga, Durezol

ALREX kõrvaltoimed

ALREX (loteprednooli oftalmoloogilised)

Rosaatsea doksütsükliin, metronidasool aktuaalne, brimonidine aktuaalne, Lotemax’iga ivermektiin aktuaalne, MetroGel