alphanate

Therapeutic Klass: antihemofiilse Agent

Kasutab Alphanate

Antihemofiilse faktor VIII ja von Willebrandi faktori kompleks on tavaliselt organismis toodetav. Nad aitavad hüübida veres, kui vigastus tekkis. Patsiendid, kellel von Willebrandi haiguse või A-hemofiilia ei tee piisavalt nende ainete verejooksude vältimiseks, et see toode on andnud on suurendada nende ainete sisaldust veres.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti. Ravim tuleb manustada ainult või järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga antihemofiilse faktor VIII ja von Willebrandi faktori kompleks süsti lastel 5-16-aastased.

Adekvaatseid ja hästi kontrollitud uuringuid ei ole tehtud suhe vanus mõju antihemofiilse faktor VIII ja von Willebrandi faktori kompleks süsti eakatel patsientidel.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades Alphanate

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad antihemofiilse faktor VIII ja von Willebrandi faktori kompleks. See ei pruugi olla omased Alphanate. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie laps tihedalt ajal, kui saate seda ravimit veendumaks, et see töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teie või teie lapsel on köha; neelamisaraskused; pearinglus; kiire pulss; vilistav hingamine; õhupuudus; hingamisprobleemid; rinnus; turse näo, käte, keele või kõri ; palavikus külmavärinad; nohu või aevastamine, sügelus või nõgestõbi või peapööritus või minestushood pärast saad süsti.

See ravim võib suurendada oma võimalusi võttes vere hüübimise probleemid. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on ootamatu või tugev peavalu, nägemis- või kõnes, valu rinnus, õhupuudus, või tuimus või nõrkus, kui olete selle ravimi saamist.

See ravim on valmistatud annetatud inimese verest. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud neid. Risk saada viiruse ravimeid valmistatakse inimverest on oluliselt vähenenud viimastel aastatel. See on tingitud vajalik testimine inimeste doonorite teatud viiruste ja testimine tegemise ajal need ravimid. Kuigi risk on madal, rääkige oma arstiga, kui teil on küsimusi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

von Willebrandi tõve desmopressiin, DDAVP, Stimate, Humate-P, Wilate, antihemofiilse tegur / von Willebrandi faktor, Vonvendi

Õige kasutamine antihemofiilse faktor VIII ja von Willebrandi faktori kompleks

A-hemofiilia desmopressiin, traneksaamhapet DDAVP, ADVATEa, Cyklokapron, Stimate, Eloctate, NOVOSEVEN Kogenate Recombinate, Adynovate

 või minna liituda Alphanate tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Alphanate

Alphanate kõrvaltoimed

Alphanate (antihemofiilse tegur / von Willebrandi faktor)