Alphagan p silmatilgad: kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed,

Mis on Alphagan P?

Alphagan P kasutatakse raviks avatud nurga glaukoomi või kõrgenenud (kõrge silma siserõhu).

Alphagan P võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Alphagan P ei tohi anda lapsele noorem kui 2 aastat vana.

oluline info

Te ei tohiks kasutada Alphagan P kui te olete allergiline brimonidine.

Veendumaks Alphagan P on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

südamepuudulikkuse, südame isheemiatõbi, insult või tromb

madal vererõhk, vereringehäired (nt Raynaud ‘sündroom)

Enne Alphagan P

depressioon

allergiaid; või

ajalugu glaukoom või suurenenud teie silma siserõhk.

Alphagan P ei tohi anda lapsele noorem kui 2 aastat vana.

Valitsus raseduse kategooria B. Alphagan P eeldatavalt ei kahjusta loodet. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ei ole teada, kas brimonidine eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Kasuta Alphagan P täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Peske käsi enne silmatilkade kasutamist.

Kohaldada Alphagan P silmatilgad

Kallutage pea veidi tahapoole ja tõmmake alumine silmalaug luua väike tasku. Hoia tilguti silma kohal otsaga allapoole. Vaata üles ja eemale tilguti ja tehtult langus.

Sule silmad 2 või 3 minutit oma pea kallutada maha, ilma vilkuva või squinting. Vajuta õrnalt sõrmega sees nurgas silma umbes 1 minut, et hoida vedelikku voolamist oma pisarakanali.

Kasutage ainult tilkade arv arst on teile. Kui te kasutate rohkem kui üks tilk, oodake umbes 5 minutit kukkumiste vahel.

Oodake vähemalt 5 minutit, enne kui kasutate teisi silmatilku arst on teile.

Ära puutu otsa Värvihaaraja või viia otse silma. Saastunud tilguti võib nakatada oma silmaga, mis võib põhjustada tõsiseid nägemishäireid.

Ärge kasutage Alphagan P silmatilgad, kui vedelik on värvi muutnud või on osakesi. Helista oma apteekrilt uus ravim.

Rääkige oma arstile, kui teil on silma vigastuste ja infektsiooni, või kui teil on vaja mingit tüüpi operatsiooni, eriti silma operatsioon.

Hoida Alphagan P silmatilgad toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Mitte külmutada. Hoida pudel tihedalt suletuna, kui seda ei kasutata.

Kuidas ma peaksin kasutama Alphagan P?

Kasutage vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Üledoos Alphagan P eeldatavasti ei oleks ohtlik. Pöörduge arsti attentionPoison Abi joone 222-1222, kui keegi on kogemata võtnud ravimeid.

See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik.

Ärge kasutage teiste silmade ravimeid, kui arst on määranud.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Alphagan P: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

silmavalu või suurenenud kasta; või

raske turse, punetus, põletav või ebamugavustunnet või ümber oma silmaga.

Ühine Alphagan P kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

uimasus, väsimus

suukuivus, nägemishäired

kerge sügelus, punetus või ärritus silmad; või

Kerge kipitustunne või põletav tunne silmatilkade kasutamist.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Kasutades Alphagan P teiste ravimitega unisekstegevaid või aeglustada oma hingamine võib suurendada nende mõju. Küsige oma arstiga enne Alphagan P Unerohi, narkootilisi valuvaigisteid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

Mida tuleks vältida?

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Alphagan P, eriti

digoksiini digitaalisele

antidepressant – amitriptüliin, bupropioon, klomipramiin, doksepiin, duloksetiini, fluoksetiin, imipramiin, nortriptyline, paroksetiini

Alphagan P kõrvaltoimeid

MAO inhibiitor – isocarboxazid, linesoliidravi fenelsiin rasagilüni, selegiline, tranüültsüpromiin või

südame- või vererõhu ravimit – amlodipiini, diltiaseem, metüüldopaks, nifedipiini, kinidiin, verapamiil ja teised.

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda brimonidine, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

5.01.2013-04-08, 07:43:26.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Glaukoom, avatud nurga Lumiganiga timolooli oftalmoloogilised, adrenaliini oftalmoloogilised, Xalatan, Travatani, brimonidine oftalmoloogilised, latanoprostist oftalmoloogilised, pilokarbiini oftalmoloogilised, Azopti, Cosopt, Simbrinza, dorsolamiidiga oftalmoloogilised

Silmasisese hüpertensioon Lumiganiga timolooli oftalmoloogilised, Xalatan, Travatani, Combigan, brimonidine oftalmoloogilised, latanoprostist oftalmoloogilised, pilokarbiini oftalmoloogilised, Azopti, Cosopt, Simbrinza, dorsolamiidiga oftalmoloogilised

Millised teised ravimid mõjutavad Alphagan P?

Alphagan (brimonidine oftalmoloogilised)