Aloxiga

Ravimite klassi: oksendamist

Kasutab Aloxiga

Farmakoloogiline klassi: serotoniin retseptori antagonisti 5-HT3

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Sobivad teostatud uuringuid siiani pole näidanud lastele spetsiifilise probleemidele, mis piiravad aga palonosetrooni süstimist, et vältida iiveldust ja oksendamist, mis on põhjustatud vähiravimite lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 1 kuu vanustel.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju palonosetrooni süsti, et vältida iiveldust ja oksendamist, mis võivad tekkida pärast operatsiooni lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga palonosetrooni süsti eakatel.

Enne Kasutades Aloxiga

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Te saate seda ravimit, kui teil või teie lapsel on haiglas või vähiravi keskus. Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

See ravim on tavaliselt umbes 30 minutit enne keemiaravi algust või vahetult enne teie või teie laps saab Puudutus ravim operatsiooni.

See ravim peaks tulema koos patsiendi infolehel. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Pöörduge arsti poole, kui tugev iiveldus ja oksendamine jätkub haiglast lahkudes või vähiravi keskus.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on lööve, kiire pulss, palavik, nõgestõbi, sügelus, ärritus, häälekähedus, liigesevalu, jäikus või turse, lööve, naha punetus, silmalaugude, näo, huulte , käte või jalgade, pigistustunne rinnus või hingamisraskus või neelamine pärast seda ravimit.

Palonosetroonil võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui koos teatud ravimitega nagu fentanüül (Abstral®, Duragesic®), liitium (Eskalith®, Lithobid®), tramadool (Ultram®) või depressiooniravimid (nt Mirtasapiini , Remeron®). Kontrollige koos oma arstiga, enne kui võtate teisi ravimeid palonosetrooni.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Aloxiga

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Iiveldus / oksendamine, kemoteraapiast põhjustatud lorasepaam, Ativani ondansetroon, Zofran, deksametasoon, metoklopramiid Reglan, Decadron, Marinol, dronabinooli, Zofran ODT

Iiveldus / oksendamine, Postoperative ondansetrooni Zofran, metoklopramiid Reglan, Zofran ODT, Emend granisetroon aprepitandil, droperidoolil palonosetroon Kytrili

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Aloxiga

Aloxiga kõrvaltoimed

Aloxiga (palonosetroon)