Aloxiga: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Aloxiga?

Aloxiga kasutatakse täiskasvanutel, et vältida iiveldust ja oksendamist põhjustanud operatsiooni või võtate ravimeid vähi raviks (keemiaravi).

Aloxiga kasutatakse ainult lastele, et vältida iivelduse ja oksendamise põhjuseks vähiravimid.

Aloxiga ei ole vältimiseks iiveldus ja oksendamine, mis on põhjustatud muudest teguritest kui keemiaravi või operatsiooni.

oluline info

Te ei tohiks kasutada Aloxiga kui te olete allergiline palonosetrooni või sarnased ravimid nagu dolasetron (Anzemet), granisetroon (Kytril) või ondansetrooni (Zofran).

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Rääkige oma arstile, kui te unustate annuse 1 tunni jooksul enne keemiaravi. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Te ei tohiks kasutada Aloxiga kui te olete allergiline palonosetroonil.

Enne selle ravimi saamist?

Veendumaks Aloxiga on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on kunagi tekkinud allergiline reaktsioon sarnane ravim iiveldus või oksendamine, nagu dolasetron (Anzemet) või ondansetrooni (Zofran).

Valitsus raseduse kategooria B. Aloxiga eeldatavalt ei kahjusta loodet. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ei ole teada, kas palonosetrooni eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita selle ravimi kasutamise ajal.

Võtke Aloxiga täpselt nii, nagu see oli kirjutatud teile. Aloxiga süstitakse veeni kaudu IV. Tervishoiuteenuse osutaja teile seda süsti.

Aloxiga antakse tavaliselt 30 minutit enne keemiaravi või paremale enne kui teile manustatakse anesteesia operatsiooni.

Kuna saate Aloxiga kliinilises keskkonnas, siis ei ole tõenäoline, et annus jääb vahele.

Kuna seda ravimit manustab tervishoiutöötaja meditsiiniasutuses seade, üledoosi on ebatõenäoline.

Järgige oma arsti juhiseid mingeid piiranguid toidu, joogi või tegevus.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Aloxiga: lööve; valu rinnus, hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

kõrge serotoniini keha – rahutus, hallutsinatsioonid, palavik, pulsi kiirenemine, reflekside üliaktiivsus, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, koordinatsiooni kadumine, minestamine.

Ühine Aloxiga kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

kõhukinnisus; või

peavalu.

väsimustunne.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Kuidas Aloxit?

Teised ravimid võivad suhelda palonosetrooni, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

4.02.2014-10-28, 01:54:14

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Iiveldus / oksendamine, kemoteraapiast põhjustatud lorasepaam, Ativani ondansetroon, Zofran, deksametasoon, metoklopramiid Reglan, Decadron, Marinol, dronabinooli, Zofran ODT

Iiveldus / oksendamine, Postoperative ondansetrooni Zofran, metoklopramiid Reglan, Zofran ODT, Emend granisetroon aprepitandil, droperidoolil palonosetroon Kytrili

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mis juhtub üleannustamise korral?

Mida tuleks vältida Aloxi?

Aloxiga kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Aloxiga?

Aloxiga (palonosetroon)